| Quest a întrebat:

Uite o intrebare: Voi pe cine urati mai mult pe Justin Bieber sau pe Nicolaie Guta? SI de ce?

26 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Guta sincer!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Bieber.Macar fanele lui Guta nu sunt fetite cu muci la nas,imbracate in roz care tot canta baby, baby, baby si viseaza sa fie sotiile lui Just-in Tanga.

| Bya132 a răspuns:

Eu nu cunosc nici un " Justin Bieber ". Eu cunosc un Giastin Bibăr. Eu îl urăsc pe Giastin Guță.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pe Bieber Guta Nicolae Justin.

| Sconcsiş a răspuns:

Pe Just-in Tanga
Păi amândoi cântă manele, dar Just-in Tanga are o faţă de idiot şi îi o femeie handicapată

| Sconcsiş a răspuns:

@Pragmatica
*îşi şterge o lacrimă*

Ştiam eu că am făcut alegerea corectă când ţi-am dat folositor, amuzant şi inteligent!

| PastilăBă a răspuns:

Pe ma'ta care te'a facutphbbbbt

| PastilăBă a răspuns:

@Pragmatica,acelasi lucru credeam si eu.da`oh go on

| αηηα a răspuns:

Pe amandoi

| BastetReloaded a răspuns:

Sincer,nu vad nici o diferenta

| DudaYeah a răspuns:

Buna intrebarea! pe nicolae guta. de ce? cred ca deja iti dai seamalaughing

| DudaYeah a răspuns:

Ms pentru stupid si nefolositor. sunt de acord cu Pragmatica. si eu credeam ca la T/A dam raspunsuri funny. dar ma rog. n-ai cu cine. presupun ca mi-au dat stupid si nefolositor oamenii care s-au simtit jigniti ca m-am luat de idolu' lor. deja ma mai astept la stupizi si nefolositori, dar macar mi-am spus "oful"winking

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Pe Nicolae Guta deoarece canta niste melodii pe care atunci cand le aud imi vine sa ma dau cu capul de pereti. laughing Pur si simplu ma enerveaza. In schimb,JB, desi canta si el niste melodii care ma enerveaza, nu canta manele. Eu urasc manelele!

| MeScorpion a răspuns:

Nu poti sa urasti pe cineva pe care nu cunosti.
Nu imi plac manelele si tiganii si n-am auzit de bieber.

| crytical a răspuns:

Cine.i travestit mic si poponar? Juustin Biber

| Dreamy a răspuns:

Guta, Clar!

| Gabica a răspuns:

Nicolaie Guta pentru ca asta canta niste melodii...care ma streseaza de cap pe cand JB canta ceva care nu ma face sa ma sinucid desi ma enerveaza

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Justin biberon ca e gay se da mare cct si canta super naspa. Guta e vedeta lumii pe langa Justin beberon.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ia uite ca un poponar o dat stupid la cei care au zis ca il urasc mai mult pe bieber. F//? you.

| DonCorleone a răspuns:

50% guta
50% bieber
ii urasc pe amandoi(eu nu urasc mai mult sau mai putin)
cand urasc pe cineva urasc din toata inima happy laughingrolling on the floor

| acadeauacusurprize a răspuns:

Eu urasc pe Nicolae Guta deoarece mie chiar nu-mi plac manelele si biberon ala pentru ca toate fetele de la 8 la 12 ani sunt indragostite de el ce idot frate duda nu il suport

| twittysylvester2011 a răspuns:

Eu urasc mai mult pe Nicolae Guta deoarece mie chiar nu-mi plac manelele sau muzica populara (si fara suparare e si urat :p ) plus ca sunt o mare fana a lui Justin Bieber (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar,eu ii iubesc pe micutii aia doi...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc din suflet pentru sputizi si nefolositori, si eu care credeam ca suntem la T/A...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ sconcs
*işi şterge două lacrimi*
Mulţam fain!
@PastiLa
Soarta...

| Larisa7883 a răspuns:

Pe Nicolae Guta pentru ca macar fanele li Justin nu sunt pitipoance. El a reusit prin talentul sau nu ca Nicolae Guta care poarta 3 kile de aur odata si banii sunt singura valoare pe care el o recunoaste.