| clauss a întrebat:

Un barbat urca cu masina un drum de munte. Pe acelasi drum coboara intr-o
masina o femeie. Cind se intilnesc, femeia scoate capul pe geam si striga: "PORC!"
Barbatul striga imediat inapoi: "VRAJITOARE!"
Ambii conduc mai departe... cind barbatul face urmatoarea curba, calca un porc,
care statea in mijlocul strazii.
Daca barbatii ar asculta de femei!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Al 2-lea banc e bestial rolling on the floor)))

| ăăăă a răspuns:

Adevarat laughing!

| clauss explică:

O femeie cauta o carte in bibloteca. Sotul o intreaba:
- Ce cauti draga?
- Stii unde-i cartea aia "Cum sa traim pana la 140 de ani"?
- Da, tocmai am aruncat-o...
- De ce?
- Incepuse mama ta s-o citeasca!

| clauss explică:

Un politist vede un automat, se apropie de el si baga o fisa.
Deodata, apare un pahar si incepe sa curga cafea. Politistul ia paharul, sa-l bea si mai baga o fisa. Din nou apare un pahar, curge cafeaua pe care o bea politistul si actiunea se repeta de mai multe ori, pana cand in spatele politistului se formeaza o coada
destul de mare.
La un moment dat, o batrana il intreaba pe politist:
- Domnule politist, ne lasati si pe noi sa bem o cafea, ca de o ora stam la coada?
La care politistul indignat raspunde:
-Ce vrei, babo, ti-e ciuda ca castig?

| clauss explică:

Ion si Gheorghe, la coasa:
Gheorghe:-mai tu sti ca eu am dezgropat un tanc rusesc care inca avea farurile aprinse?
Ionworriedtiu, da tu stii ca eu am prins un peste ce nu incapea intr-un camion?
La care Gheorghe:-Hai ca sting farurile da` mai taie si tu din coada de la peste!