| St!L a întrebat:

Un copil mergea cu autobuzul prin oras, stand exact pe locul de langa sofer si urland cat il tineau puterile :

− Daca tata era un taur si mama o vaca, atunci eu as fi fost un mic tauras. Soferul incepu sa se enerveze din ce in ce mai tare.

− Daca tata era un elefant si mama o elefantica, atunci eu as fi fost un mic elefantel.

Soferul deja scotea fum pe nari de nervi.
Copilul trecu in revista o intreaga gradina zoologica, enervandu-l pe sofer la maxim.
Pana la urma, acesta se decise sa i-o plateasca.
− Auzi baietica, dar daca taica-tu era betiv si maica-ta p... a, tu ce ai fi fost?
Urletul soferului il facu pe copil sa zambeasca, in timp ce ii dadu replica :

− Sofer de autobuz, nene.

Răspuns Câştigător
| kiwii a răspuns:

Deci e tare rolling on the floor

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Super bancul.

| M4RK a răspuns:

laughing foarte tare ce superr amuzant cred ca asta e cel mai fain banc care l-am auzit happy laughing

| nellyneliana a răspuns:

Tarelaughing, nu l-am imi auzit...

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

I-a zis`o la fixlaughingrolling on the floor
Tu esti bun de pus in vitrina bibelou de portelanlaughingsi cand se simte omu mai raw sa-l faci tu sa zambeascablushing:*:*:* super te ador:*:*:*blushing

| Tn a răspuns:

Nu prea inteleg gluma dar pare amuzanta

| nimic pt nimeni a răspuns:

Super tare bancul...chiar te pricepi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Chiar îmi era dor de bancurile tale.
Mi-a plăcut.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce vrei sa te faci laughing mi-ai descretit fruntea, multumesc!