| Catalion a întrebat:

Un om moare si ajunge la Sfantul Petru! Pe pereti vede numai ceasuri si il intreaba ce e cu ele.
− Sunt ceasurile minciunii si fiecare are cate unul. Cand omul spune cate o minciuna limba ceasului avanseaza cu o ora.
− Si ceasul acela care nu se misca?
− E de la maica Tereza.
− Dar ceasul lui Boc unde este?
− E in camera lui Iisus. Il tine pe post de ventilator!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Foartee tarerolling on the floor
reusit banc.

bye-bye

Răspuns utilizator avertizat
| yoo23 a răspuns:

Este ca ai vazut bancul la Tv? La emisiunea lu' ala...am uitat cum il cheama, dar a fost invitat Andrei Duban. laughing

| Catalion explică:

@Nini Nu de Dumnezeu trebuie sa razi cand citesti acest banc, ci de Boc.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

@TPU Player, sa stii ca ai facut un pacat scriind bancul asta.Stiai ca nu trebuie sa razi de Dumnezeu? El iti tine in maini viata. Poata sa o stoarca oricand...