| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a întrebat:

Unde credeti ca o sa ajungeti? In Rai? Sau in Iad?

Motivati! P. S : eu nu stiu unde o sa ajung... Ma mai gandesc si iti dau un bip daca mi-a venit vreo idee http://3.bp.blogspot.com/......rebare.jpg

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Iadul ma striga

| Criiiiiiiis a răspuns:

O sa ajung in sicriu!

| Puţifer a răspuns:

În Iad.din păcate...
l-am jignit prea mult pe Justin Biberon [ nu că acum nu o mai fac. ]

Iadu-i de mine, mai ales că-s o rockeriţă şi rockerii este satanişti.

| BlackVeil a răspuns:

O sa ajung sa joc poker cu jermii din mormant... T__T

| EVERYBODY a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bNlNZ2T9EeY Autostrada e construită de prietenul meu, Satan

| lunarwolf a răspuns:

In iad. Am auzit ca rockerii sunt distrusi fara mila pe lumea cealalta. puppy dog eyes

| EllyFMS a răspuns:

Iad.Sigur are un loc rezervat pentru mine=]]!