| anonim_4396 a întrebat:

V-ati injurat parintii in fata? daca da, ce le-ati >spus?: rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

I-am zis lui taicameo sa regreseze introspectiv in zona mastoidiana a colului uterin a lu ma`sa

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu zic, sa mai mergi pe la biserica duminica si apoi sa-ti injuri parintii, desi este pusa intrebarea la categoria AMUZANTE, nu gasesc nimic amuzant in ea.

| BastetReloaded a răspuns:

Ca ei sunt gay...

| Dean1996 a răspuns:

@IloveKazimir
Marfa dude, mi-ai facut ziualaughing))))))

| xAvrilx a răspuns:

Nu imi iubesc si respect parintii. Nesimtitii sa isi injure tot neamul laughing. Daca ai face`o parintii tai ar deveni cocalar si respectiv pitzi, sa se "revanseze".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@elena eu nu am spus ca mi-am injurat parintii...

daca cineva pune o intrebare de genu` asta, nu inseamna neaparat ca a facut.winking