| syd2 a întrebat:

Va dau voie sa-mi dati doar o singura intrebare la care voi raspunde sincer.

62 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrei sa ii dai drumu la 3ª razboi mondial? Sau opresti gazele pentru Romania?

| syd2 explică (pentru mgtow):

Mai degraba a doua-a decat prima fiindca totusi sunteti europeni.

| darrio2007 a răspuns:

O intrebare simpatica. Putin bea vodka?

| syd2 explică (pentru darrio2007):

Desigur toti rusii au baut Vodka vreodata.

| darrio2007 a răspuns (pentru syd2):

Ahaaaa! Ocolesti raspunsul.

| T0T a răspuns:

Cum explici principiile termodinamicii?

| RainmakerX a răspuns:

Super. Esti Dante? laughing Stiu ca Da ^_^

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Poate si sunt el :) dar sunt cu totul alta ipostaza a ipocriziei uriase de care dispune acel om, adica eu. http://media0.giphy.com/media/eDQSdixgEvsZ2/giphy.gif

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Stiam de la bun inceput ca esti tu ^_^
doar ca m-am convins cand am vazut care este anime-ul preferat. tongue
Shigatsu wa kimi no uso

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Stii ceva? E mai tare noul "tu". Pui gifuri faine rau. Tot asa! ^_^

| KillMePlease a răspuns (pentru RainmakerX):

wow
nu sunt singura care s-a gândit că acest "putin" e de fapt "dantellion"

| syd2 explică (pentru KillMePlease):

Totusi ai prins curajul.

| KillMePlease a răspuns (pentru syd2):

ţi-oi fi schimbat tu contul, însă la fel ai rămas...
nasol, omule, nasol

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

=)) Eu am fost ca detectivul dupa el.
Am investigat multe aspecte LOL
Pai uite:
1. Dante s-a lasat in ziua in care Putin a intrat si mi-a dat cerere de prietenie
2. Avea acea mentalitate geniala pe care am recunoscut-o
3. Avea din prima zi o lista prestabilita de prieteni (numai prietenii buni cu Dante printre care si eu)
4. Avea gusturi bune la anime-uri asa ca mine.

Si cea mai mare dovada, care m-a convins instant.
Asta spune totul.

Shigatsu wa kimi no uso

http://jurnalotaku.kilatstorage.com/wp-content/uploads/2014/09/kimiuso.jpg
Deci nu, nu ai fost singura.Si eu care credeam ca ma tacanisem =))))

| RainmakerX a răspuns (pentru KillMePlease):

Nope,sincer imi place mai mult asa. Are niste gifuri geniale. Bine ca a renuntat la poza aia cu barbatul din vestul salbatic cu rasul ala al lui...o stii tu. E mult mai tare asa. E varianta noua si evoluata. Un nou nivel de ipocrizie atins... si toate cele.
(Zici ca citesc brosura unui produs de uz casnic LOL laughing )

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Erau unele lucruri mult mai clare decat astea (unele nici nu stiu de unde le-ai scos).

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut din greseala niste raspunsuri de-ale lui.(De fapt asa ma uit la toata lumea ...eh)A dat de banuieli prima data cand a zis ca e moldovean. Am cautat ceva...de acolo le-am scos+ ca il cunosteam cat de cat. Dupa i-am vazut anime-ul preferat si am realizat ca el era. Am vorbit mult atat cu Dante cat si cu Putin.De acolo am scos. Oricum nu am vazut ce era evident.Pur si simplu s-a dat de gol din nou. Nimic mai mult. tongue Parerea mea.

| RainmakerX a răspuns:

Ce anime-uri iti plac? De data asta vreau nume de anime-uri nu genul care iti place. Inafara de Fairy Tail, My Little Monster si Shigatsu wa kimi no uso daca se poate.Merci! Stai, am utilizat deja intrebarea permisa. In fine am scris pana aici... nu mai sterg. ^_^

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Esti prea dragut incat sa nu-ti raspund. Inainte imi placeau animeurile doar cu lupte ca si naruto, bleach, acum imi place doar bleach pentru ca este foarte reusit chiar si daca are 366 de epizoade dar mi-a placut enorm, naruto este foarte plictisitor si nu-mi place deloc. Acum ma uit la animeuri mai mult legate de viata reala. Urasc echi fiindca nu-mi plac perversitatile deloc. Si daca vrei sa stii care este personajul meu preferat din anime atunci primeste asta http://media.giphy.com/media/6prNKZT3vv7W/giphy.gif

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Am inteles. Il stiu este fain, ma uitam cand eram mic? Sincer nici nu stiam ce inseamna "echi" a trebuit sa caut pe net...sa-mi fie rusine, si ma mai numesc fan anime. tongue Foarte bine, tot ceea ce faci! Tine-o tot asa atunci!

| KillMePlease a răspuns:

întrebare pentru nenea Dantellion/Putin/Ciudatul:
după părerea ta, cât de penibil eşti? (poţi da un procent, gen: 100%)

| syd2 explică (pentru KillMePlease):

Sunt penibil pe cat de penibila esti si tu.

| KillMePlease a răspuns (pentru syd2):

eu nu prea cred
unii oameni îşi cunosc sinele dacă nu sunt capabili să cunoască altceva, însă tu nici atât nu cunoşti...
şi uite de aia trăim într-o lume "faină"...
cu toată sinceritatea, păcat de tine

| KamaSutra a răspuns:

De ce doar una?
De ce sincer?
De ce Vodka?
De ce 228?
De ce TPU?

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

1. Mii lene sa duc multe conversatii paralele.
2. Nu stiu ca oricum nu la toate am raspuns sincer.
3. Vodka e buna.
4. 228 - este o simbolica ruseasca moderna ce reprezinta scolarii care s-au lasa de invatatura si se ocupa cu fumatul si bautul alcoolului acest termen este utilizat foarte des in DOTA
5. Pentru ca sunt in umbra.
http://giphy.com/gifs/black-and-white-anime-gif-ES9cYV9UvuI6s

| KamaSutra a răspuns:

Ahaa, si inca ceva:
Tu chiar esti Dante?thinking

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Dante are foarte multe identitati dintre care una sunt si eu, Dante sta in umbra, http://giphy.com/gifs/karneval-g8po5ib1zUMOk

| KamaSutra a răspuns:

Deci da, mie imi place identitatea asta de-acumbig grin

| FemeiaPisică a răspuns:

Întrebare: Ce părere ai despre videoclipul din care Florin Salam s-a inspirat și a compus melodia cu același nume ''Saint-Tropez''?

https://www.youtube.com/watch?v=BjSgQFcpLqo

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Azis... imi place Azis, il urasc pe Salam.

| LaughingKarima a răspuns:

O singura intrebare, ca sa vad cat de mult o sa te suport eu in viitor.
Ce parere ai despre persoanele gay?

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Nu am chef sa scriu acum esee explicative doar ca eu cred ca persoanele de acest tip sufera mintal din cauza imprejurarilor la care au fost supuse din copilarie sau din cauza tulburarilor care le-au suferit in urma multor iubiri nefericite. Deacea nu cred ca aceasta este o norma din contra nu este, insa nu am pica pe ei, doar imi este jale de ei.

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Daaaaa, chiar nu o sa ne intelegem noi 2 in viitorul apropiat...

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Esti gay, cine n-ai fi, nu te urasc.

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Nu sunt gay, si prima data se intreba chestia asta, totusi, asa, macar din politete, stii?
In al doilea rand parintii mei sunt, am 2 tati. Eu ti-am mai zis, incearca sa fi mai open-minded ca nu strica, si asta nu e doar pentru orientarea sexuala dar sa fi open-minded in general. Incearca si poate reusesc sa te suport cat timp sunt pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ne-ai permis să îți adresăm o întrebare?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Fiindca vreau sa primesc multe raspunsuri desi stiu ca nu voi primi foarte multe cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vârstă ai?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

As minti daca as spune 17, am 15, si aseara am facut rachiu de casa si am stat pana la ora 3 de noapte fiindca picura incet si imi dupa am vomitat fiindca am inhalat prea mult fum de vodka.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Am înțeles tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce hobby-uri ai?

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Sa cant la pian si sa ascult muzica clasica si sa stau pe TPU iata hobiurile mele principale :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Exact cum am bănuit, tu chiar eşti Dantellion. laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Si iar am esuat cu lucrul sub acoperire.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa,luati munca omului.Macar de ce nu a zis nimeni nimic daca banuiati toti? Ma lasati pe mine sa fac pe detectivul tacanit? :)) Cine stie, poate ca a 6-a oara e cu noroc pentru Dante?
Da, a 6-a. A fost Dante, Kaori-chan dupa Neo Minerva dupa Preety Boy si acum Putin. Au fost mai multe dar nu mi le amintesc pe toate caci erau ciudate :))

Nu, acesta nu este Dantellion.Acesta este PutinVodka228 varianta noua si imbunatatita a lui Dantellion ce vine la pachet cu o multime de gifuri faine :P Ca o evolutie de la Pokemon daca stii cum e ^_^

http://www.pageresource.com/......_95175.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu fur, nu am furat și nici nu voi fura vreodată ideiile altcuiva. Două din calitățile mele de bază sunt originaltitatea și sinceritate.
Mi s-a părut ciudat că atunci când Dantellion a plecat a venit Putin care părea să-i semene destul mult, tot bănuiam asta de vreo 2 zile dar n-am vrut să zic nimic pentru că nu am început să redevin activ pe TPU decât de ieri și nici nu prea voiam să mă bag în vorbă cu nimeni de la t/a pentru că nu voiam să mai am de a face cu cineva de acolo, eu am ales să părăsesc categoria t/a, plus că nici nu eram sigur, nu zic nimic până nu am dovezi.
Eu chiar urmăresc ce se mai întâmplă pe la t/a chiar dacă nu prea mai sunt așa activ ca mai demult, mai nou stau pe aici ca o fantomă și nu intru în vorbă cu nimeni. Eu sunt de 2 ani pe aici dar mi-am tot șters contul de vreo 6 ori. Mie chiar îmi place să studiez userii care îmi par intriganți, eu știu multe chestii despre mulți useri de pe aici cu care nici măcar nu mi s-a ivit să discut prea multe.
Alte acuzații mai aveți, domn polițist? Îmi puneți și cătușele? Vreți să mă și percheziționați?
Nu mai acuza oameni pe nedrept. Ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Am avut doar o bănuială vagă nimic mai mult.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Te inteleg perfect prietene.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule,am glumit atat. Ai inteles complet gresit, imi pare rau.
Stii mai multa lume zicea ca Dante e aici si toate cele si nu imi ziceau cand am intrebat cum ii se numeste contul cel nou si de aceea am zis, nu am vrut sa insinuez nimic.M-au lasat sa incerc sa-mi dau seama singur. Nu stiam ca o sa te supar, doar am glumit.Ai luat-o un pic prea in serios...Nu am acuzat pe nimeni, repet, doar am facut o gluma, o sa tin minte data viitoare sa nu mai fac astfel de glume cu tine...scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am ce sa te întreb.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Ai,ai, dar iti este frica sa dai drumul la tot ce ai sa-mi spui big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Dante, nu îmi e frica de nimic. Dar nu am ce sa-ti spun.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Nici de cainii maidanezi nu iti este frica nici de albini. :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

N-are rost sa-mi fie frica.

| L1feDRAIN a răspuns:

Care e unicul lucru pentru care iti poti da viata?

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Pentru ca sa am 1000 de vieti.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Dar daca coborim din imaginatia ta nebuna pe pamant si te intreb inca o data? "Care e unicul lucru pentru care iti poti da viata AVIND doar una singura."

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Probabil mi-as da viata ca sa moara toti oamenii impreuna cu mine.

Răspuns utilizator avertizat
| vaporwave a răspuns:

Cat de important consideri ca e sa crezi intr-un dumnezeu?

| syd2 explică (pentru vaporwave):

E foarte important soro, cred intr-un singur Dumnezeu pe care-l cheama Dumnezeu.