| TheDubstepMan a întrebat:

Va place? Credeti ca va trebui sa-l fac mai amuzant? Totusi e primul meu comic:http://imgur.com/1v1ry

17 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Care`i partea amuzanta?
mai bine lasa`te.

| MâţulMov a răspuns:

Lasate de comicuri...nu-s pentru tine.

| TheDubstepMan explică (pentru MâţulMov):

Astai primul meu comic de asta nu-i reusit!

| Bot a răspuns (pentru TheDubstepMan):

"Suck's"?
Mai bine dacă nu ști engleza nu scrie în engleza și apropo nu ai talent, nu e de tine asa ca lasă-te.

| CastorR a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Cel mai slab comic vazut de mine.
Eu nu am facut comicuri, dar le-am vazut toate de pe vremea lui Cretaker.

| Cristianne a răspuns:

Cred că ar trebui să nu-l mai faci deloc.

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Du-te la comics
Acolo e INDICAT

| dadasssssssss a răspuns:

Lasa-te!

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

N-am inteles nimic.
Lasa-te.
Sau munceste.
Te lauzi ca-i ''primul comic''. Dar totusi incearca de mai multe ori sa iasa ceva CUM TREBUIE, AMUZANT nu sa trantesti in 5 minute aiurea niste culori si gata.
Apropo.
Unde e ''faza amuzanta''?

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Nu mi-a placut deloc.Desenele sunt complet nereusite si comicul e un dezastru.Scz dar asta e adevarul.

| qMisaki a răspuns:

Nu este ABSOLUT deloc amuzanta straight face.

| Tuitiiii a răspuns:

Pe bune, cand primul tau comic arata asa de ce naiba te iei de ale mele?:] eu mkr am putin talent, si totusi desenez cu touch`u de la laptop oh go on

| TheDubstepMan explică (pentru Tuitiiii):

Cel puţin eu m-am lăsat odată şi odată nu ca tine...

| Tuitiiii a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Iubire, am m-ai facut eu vre`unu? Taci in pana mea happy

| TheDubstepMan explică (pentru Tuitiiii):

Si ma rog, eu am m-ai facut?

| Tuitiiii a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Pai aveai in plan dragawinking.:]. in fine. ne certam pe degeaba. eu asi putea continuadevil. da dupa mi-e ca luam amn2 ban oh go on si n-am chef :* Hai te pup dulce ala Bucks :3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*doctor mode on* Mdeah, in urma analizelor, se pare ca ai "Prostita". Aceasta boala e contagioasa, de aceea, diagnosticul este sa te muti la alta categorie, sau, in cel mai frumos caz pentru noi, sa apesi butonul de logout. *doctor mode off* Get a life, dude...really