| Maui a întrebat:

Va place Family Guy sau The Simpsons ori South Park, Looney Tunes? Ce desene va amuza mult?

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Family guy si south parca.

| Șâret a răspuns:

Deci nu ești tu în poză, nu?

| AikkoxD a răspuns:

Pedobear rapes Red Scufiţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom şi Jerry. straight face

| NeneaGogu a răspuns:

Doar ce m-ai bombardat cu el rolling on the floor eu si familia Guy mosu si mitralierahee hee

| Maui explică (pentru NeneaGogu):

Ti-l recomand Gogule, fii in trendwinking Veselia iti tine spiritul tanar pentru totdeauna.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Maui):

exista si varianta xxx? laughing asta-i trend-ul

| Maui explică (pentru NeneaGogu):

Da bineinteles, probabil ala e primul trend aparut. Dar cica e Tabu.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Maui):

cum mai sa fie taburel? sa ma loveasca avionu daca mai inteleg laughing

| Maui explică (pentru NeneaGogu):

Plimba-te cu reviste Playboy prin cofetarii, mall-uri si zi-mi cum te vor privi unii oameni.hee heeSi daca e, mai te faci ca iti scapa revistele pe jos in fata femeilor laughing

| NeneaGogu a răspuns (pentru Maui):

nu-mi trebuie reviste si nici mall-uri, daca umblu in pielea goala pe la mine pe ulita toate fetele, de la 18 la 75 de ani isi rup gatul dupa mine, ce sti tu Maule, nu-ti spun ce porecla am ca poate fugi repedea sa te convingi laughing

| Maui explică (pentru NeneaGogu):

Lasa-ma sa ghicesc... Gogunova?

| NeneaGogu a răspuns (pentru Maui):

Neeeaaah, Gogu lu castravetewinking

| Polaris a răspuns (pentru NeneaGogu):

Tot rămâi fără material de onanie, moșule? Tristuț.

| Maui explică (pentru NeneaGogu):

De ar fi maicutele asa, as vizita zilnic manastirea

| NeneaGogu a răspuns (pentru Maui):

esti baiata?

| Maui explică (pentru NeneaGogu):

Dar tu ce ai inteles din postarea cu maicutele laughing ma refeream ca daca maicutele are fi amuzante, le-as vizita.

| NeneaGogu a răspuns (pentru Maui):

ptiu ptiu ptiu, imi scuip in buzubar de 3 ori, credeam ca esti de cealalta parte a baricadei, nu ma deranja

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pe mine desenul care ma amuza cel mai mult este viata. oriunde te-ai uita vezi numai cliseuri, nebuii sunt la orice colt de strada. se rade cat vrei(de tine) si are atatea episoade ca imbatranesti pana le vezi pe toate laughing

| Maui explică (pentru asdfghjhghkjj):

Viata unui nebun bate desenul happy tare

| AmaToaRea a răspuns:

Family Guy e foarte fain happy

| SomeRandomDude a răspuns:

Sunt faini rau de tot South Parklaughing

| YoDeea14 a răspuns:

Pe mine ma amuza Looney Tunes, Family Guy si The Simpson.