| ButelieCuPetrol a întrebat:

Va place? http://s1228.photobucket.com/......gstaJoint/

Am muncit ceva la el, nu ma laud!

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Da. se veda esti un adevarat picasso.cred ca ar trebui sa iei premiul nobel pentru cel mai uimitor desen din toate timpurile.ave, ave
*se inchina de 100 de ori*
bravo, bravo!(cu accent italian)

*ironic mode off*

8 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Superb! Știu cât ai muncit, ești foarte inteligent! Eu aș fi crezut că eu sunt acolo dacă nu "desenai"! Felicitări!

| sabilopod a răspuns:

Salut! eu esti!

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@CriiisFaceLegeaAşaCăTaci Ai drpetate, numai asta scrie.
Care-i faza?
Nu trebuie sa ne amuze daca tot sutem la T/A. Off, ce imatur. Nu respecti T/A-ul.
Of, of, of!

| Narcis2007 a răspuns:

Nam mai vazut un talent mai mare ca al tau pana acum...

| mfbluu a răspuns:

Deci prima oara cand vedeam doar alb si "eu sunt" am crezut ca nu se incarca pagina =]]]]]]]] apoi am zis sa citesc comentariile si sa imi dau seama love struck

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Lasa ca ma laud eu:
mama ce bun am fost, am dat click din prima pe link si am reusit sa ma si uit la toate desenele fara sa adorm. Chiar am fost bun rau la faza asta. Am mai dat si un comment care merita sa ma faca userul anului... deci sa-ti bagi (ce nu ai) masina in el de comment ca tare bun mai e.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Cata munca, Ce talent, Ce frumos, ce e aia?