| Omulambitious a întrebat:

Va place mai mult noua generatie? sau mai frumoasa cea din august septembrie happy?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mai frumoasă era noaptea aia în caree...
Bine, gata.

| NOBODY a răspuns:

Cea mai frumoasă generație nu ați prins-o voi, copii.
*oldie goldie voice*
Se zice că undeva pe la Crăciunul lui 2010 odată cu moartea lui iustinel T/A avea să prospere prin simpla existență a celor mai mari și renumiți și preacunoscuți și iubiți useri ever forever până azi. Egh, dar n-are rost să vă spun mai departe.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NOBODY):

That's right.
http://i.imgur.com/2CWBv2H.jpg
Hahaha...haha....ha...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru NOBODY):

Nu ma mai baga in melancolie...

| zurick a răspuns:

Nu vorbesc cu tine dacă nu-mi dai un papițoi!

| Ashadow a răspuns:

Ma pregateam sa insir un trenulet de laude la adresa generatiei parintilor mei.
M-ai dezamagit cu a doua intrebare.

| Neverwas a răspuns:

Imi plac jeleurile gumate.
Nu pot manca generatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie era tot la fel de jalnic ca acum. Cel mai fain a fost in lunile mai-iunie si desigur iulie. thinking

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Cea din iunie-august.

| Crâstoşelul a răspuns:

Eu vreau doar întrebări amuzante.

| Anisia170 a răspuns:

Iunie august