| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Va salut prunci. Deci, ce tampenie vreti sa facem astazi?

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu vreau să mă dau pe leagăn.

| robijam a răspuns:

Sa dam foc la altar si sa ne batem cu cristelnite!

| Ashadow a răspuns:

Bless,in sfarsit, spune cartofului si tu ceva ca deja m-am apucat de citit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Asta e cea mai mare minciună pe care ai spus-o vreodată. Bine. Nu chiar cea mai mare.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi sunat mai convingator daca as fi adaugat ca citesc pe net
?
...care a fost cea mai mare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da, ar fi sunat mai convingător.

Nu ştiu, tu să-mi spui. laughing

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

...pai eu habar n-am.Probabil ai stiut tu ceva cand ai zis ca nu e cea mai mare smug la minciuna ma refer)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Păi da, mă gândeam la ceva, dar nu am de gând să-ţi împărtăşesc şi ţie, deci hai, mărturiseşte. laughing

| suităr a răspuns:

Să fugim după porumbei si sa strigam: Michael, vin'la mie!

| W3R4 a răspuns:

Întâi şi întâi,bine ai revenit!
Aşa, acum, ce ar fi să facem o idee nouă de comic?batting eyelashes
(da ştiu, te-am albit la c*r cu asta, dar mi-e dor de ele! sad )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...te pricepi la consolat? puppy dog eyes

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Voi incerca. Da-i drumul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pai...crying Vezi tu...mai intai ar trebui sa stii ca eu sunt Unicahee hee

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Aaa, te inteleg. Ashadow iar da prin birturi. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ce treaba am eu cu Ashadow?!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

A,am inteles eu gresit atunci... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

crying Consoleaza-ma! crying

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Bine, bine. Dar care iti e problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Bless...cryingEl...crying De ce? crying

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

Te inteleg, te inteleg perfect. puppy dog eyes
(nu am habar de ce cartof zici acolo)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Tu crying te pricepi la consolat crying multumesc crying

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu crezi ca ai un nume cam lung?happy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru 夢想家兩次):

*Phineas & Ferb mode ON*
Ba da.Ba da cred.
*Phineas & Ferb mode OFF*

| PedoBarbie a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Mie nu îmi place numele lui.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru PedoBarbie):

Mie imi place numele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne tatuam fluturasi.

| xBya a răspuns:

Ce`ar fi daca... Kill yourself.

| al9264 a răspuns:

Sa-i hipnotizam pe altii si sa le zicem "Uita sa respiri!".

Răspuns utilizator avertizat