| Sellak a întrebat:

Vand vrej magic care face cuie ruginite.Pentru detalii sunati la 112, rog seriozitate.Doreste cineva?

Răspuns Câştigător
| Deyutza a răspuns:

Chiar aş avea nevoie de câteva, fie vorba între noi, patul meu scârţâie şi trebuie sa-i bat câteva cuie, de preferabil ruginite! am sunat la 112 dar îmi da ocupat, aş mai dori câteva inf. de câte ori trebuie sa ud vrejul? ce mănâncă? în ce mediu traieşte etc...laughing

4 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Am sunat, dar m-au luat pe sus si m-au dus la mititica si racoroasa...

| Ingerash a răspuns:

Da vreau eu, te sun acum

| Ade a răspuns:

Tu: Doreşti?
Eu: Da, doresc
Tu: Doreşti?
Eu: Da, doresc!
Tu: Ce doreşti?
Eu: O funda! Daca se poate...la pachet.

| andreea32 a răspuns:

Da,as dori eu, vreo 3 bucati,fac colectie de obiecte ruginite,dar imi lipsesc cuiele,o sa sun chiar azi la nr dat, iti multumesc mult, este o oferta unica:X:X:X