| Anonim69 a întrebat:

VDS[valentines day sucks]Cine se alatura?

Răspuns Câştigător
| unknown3243 a răspuns:

Eu cine are nevoie de valentines day? Te poti giugiuli oricand.

36 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Ma alaturlaughingmi se pare o prostie sarbatoarea in sine si faptul ca romanii ii copieaza pe americani in prostie, parca ei nu ar avea sarbatorile lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

but dragobete day? thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,da,da,da,siguur,jur,DA!,prezenta aici,la datorie tanti!,comandati!,aici, cum nu?
Jur solemn, da!laughing
[chiar da!]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vin si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sustin happy. hai vds!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cac pe ea. App batsifutcamasinadecusut ma bucur ca mai sunt si oameni care pun si astfel de intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag si eu.la fel ca babydemon:nu sunt singurul.Hai VDS!