| LoveForShania a întrebat:

Vi se pare normal ca o persoana sa puna o intrebare pe TPU?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Intrebare ca asta nu big grin

14 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Mi se pare anormal, ceva nu e in regula

| Bacemi a răspuns:

Mi se pare normal atata timp cat intrebarea este inteligibila.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bineinteles.

daniela
| daniela a răspuns:

Da pentru acest lucru a fost creat TPU... intreaba pentru a te lamuri si raspunde pentru a ajuta

| SweetCandy a răspuns:

Da, daca are probleme sau curiozitati e normal sa si le lamureasca, acesta este scopul site-uluibig grin

mira
| mira a răspuns:

A pune intrebari nu este chiar simplu.De la intrebari s-a nascut progresul.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Acesta este scopul acestui site.

| alexutzu00791 a răspuns:

E de la gerlaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Pai altfel dc ar mai fi existat acest site?

| NimeniCuActe a răspuns:

Ti se pare ca TPU reprezinta zona crepusculara? Sau ce? laughing

| zatz a răspuns:

Da este normal.este foarte bine ca exista siteul asta... daca te-ai uita mai atent ai observa ca ai ce invata de pe aiciwinking
atunci cand cineva este intr-o dilema si chiar nu are cu cine vorbi sau cui cere ajutorul il poate gasi aici. tu de ce ai cont?raised eyebrows

| uite aici a răspuns:

Nu. Site-ul ar trebui curatat de cei care pun astfel de intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUmai daca se refer la periuta happy

| CaliforniaLove a răspuns:

Lumea-i prea proasta ca sa-si dea seama ca acest site TPU(TotiPentruUnu) este pentru intrebari, eu pun o intrebare si cine stie raspunde, si invers.