| AnneBre a întrebat:

Voi ati mai vazut-o pe Dildau raspunzand la intrebari in ultimul timp?straight face Sau pe Wladutz

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

Mda,eu nu stau numai pe TPU.Am si eu o viata si nu depind de TPU.Fiecare raspunde cand are chef si timp.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe wladutz da...
dar este obligatoriu sa raspunda la intrebari in fiecare zii?
poate au luat si oamenii o pauza...

| LoL a răspuns:

Hmmm oare de ce nu mai raspund? pai nu stiu poate fiindca au o viata? si scoala?

| MoonLight a răspuns:

Crezi ca lumea sta numai pe TPU? Fratilor toti avem o viata. A inceput si scoala ce dumnezeu!