| hândel a întrebat:

Voi ce faceţi cu ceara din urechi?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Lumânări şi păpuşi voodoo! Şi-acum mă scuzi, trebuie să vărs...

27 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lumanari - ma pregatesc pentru vreo pana de curent, laughing este foarte convinabil pe timp de criza. oh go on rolling on the floor

P. S. cred, ca la toti cei, care au intrat pe aici, instantaneu s-a activat reflexul de voma. laughing oh go on eks... d'oh laughing

| Barajag a răspuns:

Lumanari in forma de inimioarahee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

E criză fraţilor, ce să fac cu ea, fac nişte lumânări, sau o folosesc pe post de Picătura tongue.Sau pe post de protecţie contra razelor ultraviole(n)te.

| Roby67 a răspuns:

O bag in nas, sa nu mai curga nasul happy

| cretzufinish a răspuns:

Lumanari raised eyebrows Cred ca nu o colectioneaza cineva?

| marrr a răspuns:

Lumanari parfumatehappy

| Tourniquet a răspuns:

O arunc la gunoi. Sau i-o dau lu stra'bunicu'. laughing

Acum mi s-a intors stomacu' pe dos. Unde e buda? Trebuie sa vars. Zau! straight face

| αndï a răspuns:

O trag intr-un jointhee hee

| juniper a răspuns:

I-o dau unchiului Fester de la familia Adams sa faca petarde din ea rolling on the floorrolling on the floor

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

O usuc si o fumezwinking

Răspuns utilizator avertizat
| RUMBURAK a răspuns:

Miere de albine. aaaaaaaaaa nu trebuia sa spun. uuuppppssss

| moonY a răspuns:

o transform in ceara de par si-o vand manelistilor

| IrxnIroxyI a răspuns:

Intrebarea ar fi fost mai buna daca era,, voi ce NU faceti cu ceara din urechi? ''. Nu o mancam, nu o mirosim, nu o atingem laughing

P. S. : ciudata intrebare

| Anduciu a răspuns:

"Secretia abundenta din urechi e o trasatura de familie".[Viata cu Louie]
Pai ce sa fac cu ea, lustruiesc masini!

| cornel a răspuns:

O mananc cu ceaihappy

| Anileda a răspuns:

O pun pe paine... ce intrebare

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ciudata intrebare :]]...

| Octavutzu a răspuns:

O intindem pe paine in loc de mierelaughing)) rolling on the floor

| elyssa20 a răspuns:

O miros, si apoi ating asa incet cu limbuta sa vad ce gust are! glumesc laughing))

| Marinela74 a răspuns:

Tio dam ca virgula cadou so mananci fundahappy

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Ti-o dam tie sa o mananci

| carla_1861 a răspuns:

Ma spal...des.

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

E cea mai stupida intrebare pe care am citit-o pe TPU de cand am cont...doamne!

| darkeyes a răspuns:

Inlocuiesc o masa pe zi si micul-dejun. E un adevarat deliciu ceara din urechiwinking
:-&
Ce ne facem cu chinezii? care mananca fetusi avortati?

| lays a răspuns:

Asta e o intrebare pe bune:O?

| Freak_6887 a răspuns:

Simplu.sandwichuri cu ceara din urechismug vrei si tu?smug