| boing_5323 a întrebat:

Voi ce faceti vara asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"in vara asta fac, tot ce-mi trece prin cap..." tongue

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu vreau sa dau de permis(sa-mi tineti pumnii)

| Elena1234456 a răspuns:

Somn + multa distractie = vara perfecta love struck.

| Gentiana a răspuns:

OhO...Am multe planuri nici nu cred ca voi reusi sa le consum pe toate intr-o vara.

| Marii a răspuns:

Vreau sa-mi caut ceva de lucru, sa mai fac si eu un ban, sa ma bronzez si sa inot pana ma satur. happy

| Farcas a răspuns:

Eu inca nu stiu sad
Aveam multe planuri dar sau cam amanat din cauza crizei.Totusi as vrea la Costinesti sau eventual la mare in alta tara, Croatia blushing

| Andutsaa a răspuns:

Vara asta este ZU!laughing

| JustMusic a răspuns:

Rezolv provocarile care mi sau pus de astia mai mari cas cea mai mica si ma enerveaza chestia ca esti mica si nai curaj

ps ma duc noapte in cimitir sa ma plimb {vb serios|

| kidulinha a răspuns:

Pai la mare cu prietenii... Planuiesc sa vizitez mai multe orase (pe rand) din Romania... Din pacate, nu pot sa ies din tara dar ma multumesc si cu tara noastra...tongue U ce faci smug?

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Am sa stau cu prietenii!happy

| rex_2081 a răspuns:

Plec la munte.

| love4u a răspuns:

Mare, munte, petreceri, iesiri pe trotuar :ss.

| Kitty a răspuns:

O sa ma duc la tara, cred ca o sa plec in strainatate(Italia, Franta) si aici in oras. Sper sa ma distrez orice as face si oriunde m as duce.

| ImmortalQueen a răspuns:

Plec in Germania:X

| SheCanFlyy a răspuns:

Ce vreau b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bCUA0JzsrF0 Vara asta ma indragostesc:X

| candycarrie a răspuns:

Eu ma gandeam sa lucrez impreuna cu cu cea mai buna prietena, ne angajeaza tata la firma la care lucreaza el, si ma gandeam sa invat pentru scoala de soferi, am 17 ani si in curand imi pot da examenulblushing

| Cezar17 a răspuns:

Pai eu o sa merg la mare 2 saptamana sau nu stiu cat

| FloryDo a răspuns:

Probabil...ma voi plictisiyawn