| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Voi puteti sa zburati dupa ce beti RedBull?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca asta zice tot :
http://www.youtube.com/watch?v=hZum-Vliyjo

| Bya132 a răspuns:

Vine asa:
Bei tuica, te sui in masina, mergi cu viteza de 180 km la ora, dai intr-un copac si apoi RedBull iti da aaaripi!

| pinguinuVerde a răspuns:

Eu zbor şi după ce-mi dă bunicămea fasole.

Răspuns utilizator avertizat
| Deny1333 a răspuns:

*îşi ia doza de RedBull în mână şi se aruncă pe geam*
. peste câteva minute se aude o bufnitură.
*se aude un strigăt: s*it! am uitat să beau!*

| αndï a răspuns:

Nu. dar ma trezesc cu un set de aripi.
sunt pufoase :X

| AndaWest a răspuns:

@Bya132 continuarea e asa ''ajungi la domiciliu in patru pungi si sapte saci''laughingdeci iti da aripi da imediat ti le si taie

| KittyLoveBastet a răspuns:

*Ascunzandu-mi aripilie* Nuuu, doamne cum poti crede asa ceva, este un ucru imposibil datorita legii gravitatiei, ahhh este imposibil!

| SunnyMidnight a răspuns:

Eu am zburat de la etaju 1, da' nu stiu cum si-a facut efectu asa de repede, noroc ca nu m-am ranitlaughing

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Din pacate la mine nu prea merge...sad

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Deci,eu pe persoana fizica zbor dupa o litra de tzuiculitza de prune.Incercati si voi ca mergelaughing

| SoP222 a răspuns:

Nu...eu am crezut ca da laughing ...incearca canabis poate merge big grin

| αηdяεy a răspuns:

Am incercat odata...Nu-mi aminti laughing

| Kittynika a răspuns:

Oh yeah! I belive I can flyyyy laughing

| ElySa a răspuns:

Doar de pe bloc si cateva secunde laughing

| LetyKaty a răspuns:

Nu.dar daca vrei sa incerci. eventual te poti arunca de pe un bloc.mult succes! sa-mi spui si mie cum a fost!

| tbxx a răspuns:

Doamne maik domnului! Ce intrebare aiurea...