| Sonya132 a întrebat:

Voua nu vi se pare ca numele Musique este un nume straniu?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Ba da.
Fug de numele ăsta ca de Dracu, îmi inspiră frică. Poate-i posedat!
Sper să nu-mi iau un soț care să-și dorească numele ăsta pentru copil.

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba da...normal.
Incita la practici oculte.

| Cristianne a răspuns:

Ba da, e posedat.
Fugi.

| Aleqa a răspuns:

Numele e foarte interesant, foarte frumos, foarte adorabil, foarte inteligent. CE DRACU AI CU EL?!

| Liviu a răspuns:

Cand aud numele asta mereu ma gandesc la 'muschel' oh gosh, prea mult metin strica, mai ales in germana, deutsch rullz. wtf?

| alexs99 a răspuns:

Nu

| alexs99 a răspuns:

Dar stiai ca e un utilizator cu acest nume?

| Xtadelo a răspuns:

Si numele Sonya132 e bizar.

| FadetoBlack a răspuns:

Cel mai straniu dintre cele mai bizare nick-uri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Satana se ascunde în spatele acestui nume! Feriți-vă, oameni buni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de fiecare data cand raspunde la intrebarile mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| ILoveTacos a răspuns:

Nu,deloc chiar.Denota muzicalitate, e mai placut decat simplul "Music", si e chiar foarte frumos, spune ceva despre persoana care l-a ales, fata de numele normale.

| Wolfyye a răspuns:

Nu