| SweetAngelCry a întrebat:

Vreau neaparat sa le fac o farsa parintilor, mai ales ca tata se intoarce de la munca marti, dar nu ma prea duce capul.Cine da cele mai multe si mai bune idei primeste fundita.happy

6 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

PAi. ai putea spune ca ai uitat sa duci niste carti la biblioteca de 3 ani si cand leai dus ai de platit amenda 10 milioane de lei vechi. sigur e bine:*

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| LoLo_9163 a răspuns:

Spune-i ca ti-a fost rau la scoala sau liceu...si ca te-ai dus la spital si ai aflat ca ai diabet sau ca esti insarcinata vezi uwinking

| Psihologul a răspuns:

Lasa-i un bilet cand ajunge acasa in care scrii ca te-ai casatorit si ai fugit de acasa. Te gandesti tu. [ Daca are probleme cu inima atunci mai bine NU]

| lola_2540 a răspuns:

Blue star, psihologul@ nu mi se par bune ideile voastre. cand eram mai mica am facut o farsa de asta unei cunostinte si s-a suparat tare pe mine, plus ca si mama si tata s'au suparat.asa ca, ori ii faci o farsa de care sa rada si ei, ori nu fa nimic. sa ii spui tatalui tau ca est insarcinata? doamne fereste...mai bine.cauta pe net farse de 1 aprilie(chiar daca a trecut de mult).

| MaDyXa a răspuns:

Sa ii spui ca ai luat numai note rele