| byencutza2 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de prietene plzzz :*

4 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Avem acelasi sange`n vine si frati` vom fii
Pan`atunci cand moartea` ne va desparti`
Pentru` ca nimeni` niciodata
Nimeni n`o sa poata
Sa` ne desparta:X

| SociallyDepressed a răspuns:

Cauta pe google ca de aia ai internet

| Laurik800 a răspuns:

O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta... daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

O prietenie falsa duce la durere nesfarsita:asa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuintza.

O prietenie incepe cu un zambet, traieste printr.o lacrima si se termina cu un sarut

Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

Pt mine esti un prieten adev, pentru altii esti doar un coleg.pentru altii poate chiar un dusman.dar.in adancul sufletului simt ca.ca.intre noi 2 exista ceva mai mult decat o simpla prietenie este Iubirea:Xte iubesc din tot sufletul:X

Sa porti mereu in gandSa porti o vesnicieAcest cuvant frumosNumit PRIETENIE.

http://www.dedragoste.com/......tenie.html
http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=10838&page=max
fundita?