| MissDelevingne a întrebat:

Vrei ca Boc sa creasca in inaltime?big grin

T/A

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

E visul meu de când mă jucam cu puţa-n ţărână *îi bate inima mai tare*
Random user: Dar Muflă, tu nu ai puţă 0_o
Muflă: Da' găsisem un aurolac la nisipar şi vroiam să văd de ce îi arată pantalonii spre bunica D:

| MasterOfDisaster a răspuns:

El sigur nu vrea ca boc sa creasca:
http://desenez.net/index.php?action=desen&fisier=1-jpg1291144932.jpg

ps:nu`i desenu meu!(doar ca se potriveste cu intrebarea :) )

| Fragile a răspuns:

Cui crezi că îi pasă?

| Mitsa a răspuns:

Nu. vreau să moară

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nuu,ca apoi nu va mai putea ta'su sa il bata cu cureaua de la ceas

| AlQaeda a răspuns:

Mi se rupe de inaltimea lui rolling on the floor)

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Vreau sa-i creasca puta!

aporpo belea desen MAsterOfDisater.

| monstrulet a răspuns:

Nu, ca oricum mananca destul din buget ca sa isi mentina inaltimealaughing

| vw9378 a răspuns:

Vreau sa dispara