| RainmakerX a întrebat:

(W_W) Caldura asta...

ORACOL

1.Esti alergic/a la ceva? Daca da atunci la ce?
2.Te-ai sarutat vreodata cu cineva?
3.Imbratisare sau sarut?
4. Daca m-ai vedea dezbracat...mai bine nu. =)) Gata cu intrebarile recomandate de altii.
5. Exista vreo persoana pe care o urasti in viata reala?
6. Daca da atunci ii lasi numele aici? >:
7.Ce ai face daca ai fii foarte ocupat/a dar o fetita ar veni la tine si ar spune ca s-a pierdut de bunicul ei prin parc?
8. Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata cu o pisicuta foarte draguta in fata usii de la casa? (Pe mine nu m-a lasat tata s-o pastrez ca aveam caini si o mancau de vie :(( SOO SAD.)
9. Daca nu esti de acord cu ceea ce spune cineva atunci ii spui in fata acest lucru?

10. Voi ce va considerati?

a.Asasin- esti slab in general dar ai o putere foarte mare exact atunci cand ai nevoie de ea.
http://i.ytimg.com/vi/qPNEbQwn1lo/maxresdefault.jpg

b.Tanc-nu esti o reala amenintare pentru ceilalti dar rezisti foarte bine daca esti atacat.
http://www.ggwallpaper.com/file/413/2560x1440/crop/glaci al-malphite.jpg

c.Tintas-ai o mobilitate foarte buna si te adaptezi bine in functie de situatie. Stai la distanta si astepti momentul oportun in care sa intrii si tu cu toate ca altii fac toata treaba. Esti foarte slab de unul singur dar foarte bun cand ai si pe altii pe langa tine.
http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/spla sh/Vayne_4.jpg

d.Bruiser- rezisti bine si poti sa-ti poti singur de grija. Esti un lup singuratic. O alegere echilibrata...esti slab atunci cand sunt mai multi impotriva ta. Nu te poti impune in multime
http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/spla sh/Darius_1.jpg

e.Mag-esti o persoana care nu se foloseste de fizicul ei ci de intelect pentru a lupta si a se apara
http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/spla sh/Diana_2.jpg

f.Jungler-esti o persoana careia ii place sa vada lumea. Nu ai un scop anume, tu doar te bucuri de viata si de ceea ce te inconjoara.
http://orig14.deviantart.net/......77wg9t.jpg

g.Support-un fel de medic. Esti tipul/tipa care ii ajuta pe toti fara sa primeasca nimic in schimb si nu primeste nimic pentru asta. Ii ajuti in timp ce ei nici macar nu te baga in seama.

http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/......_Janna.jpg

Da,stiu ca acele roluri sunt luate din LOL si ca am exagerat cu pozele si cu caracterele dar pana la urma asta e adevarul...
alegeti 1 care credeti ca va reprezinta. Nu conteaza daca jucati sau nu LOL.

11.Ce zodie esti?
12.Atat momentan. >:

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

1.ciocolata si caini
2.da
3.imbratisare
4.ti-as zice sa nu mai stai dezbracat ca sperii ciorile de pe sperietoarea nostra de ciori din livada T/A
5.nu
6.-
7.normal ca nu o las pe saraca singura, incerc sa ii gasesc bunicul cu ajutorul ei si daca nu merge o duc la sectia de politie
8.o pastrez! logic!
9.de cele mai putine ori
10.mag
11.capricorn
12.atat!

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

4. Avem o livada T/A? S-a copt ceva prin ea? (Useri T/A Copti de soare, suna yummy cu toate ca ciori avem destule pe aici si asa)

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu s-a copt nimic, tot incercam sa crestem noi useri pentru T/A dar nu avem noroc crying

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

Eh,e bine si asa, am vazut ca s-au copt vreo 2-3 useri noi in ultima saptamana si au plecat cam tot atatia din cei vechi. Tot una pentru mine smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Apai, vin si pleaca, tot aia e laughing

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

E mai trist sa pierzi pe 1 vechi crying Stii de ce nu ma supar eu? Pentru ca aia noi care vin sunt tot aia vechi dar cu alte conturi ca sa nu ii cunoasca lumea smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru RainmakerX):

Auzi, lasa ca am eu 3 fete noi pentru categoria asta a noastra

| RainmakerX explică (pentru LaughingKarima):

Lume noua? yay smug

45 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

1. Nu.
2. Da, la grădi. Looool.
3. Ambele.
5. Nu.
7. O ajut să-şi caute bunicul.
8. Awwweee, am grijă de ea.
9. Dăăăăă.
11. Leu.
12. Paa'paa.

| zurick a răspuns:

1.La mine
2.*roșește*
3.Hug ^.^
4.Te-aș fotografia.
5.Da.
6.Miriam.(aia-s eu )
7.Aș încerca s-o ajut.
Dacă aș avea un ban de câte ori m-am pierdut eu...
8.Sunt fricoasă. Acum râzi de mine, nu?
9.Da.
10.d cred.
Faine imagini.
11.Nu cred în astrologie.
12. Okey

| RainmakerX explică (pentru zurick):

10.Ma bucur ca-ti plac happy

| KamaSutra a răspuns:

1. Da, la ciocolata si stiai asta happy
2. Serios? Nu :''>
3. Depinde de la cine
4. As tipa si te-as pune sa pui ceva pe tine big grin
5. Sincer thinking nu. Nu-mi place sa prind ura pe cineva, daca nu-mi place o persoana o ignor si gata
6. Si daca nu, ce trebuie sa fac?
7. As ajuta-o sa-l gaseasca pe bunicul ei happy
8. I-as da sa manance, dar probabil(100 % sigur) mama nu ar vrea s-o pastram sad MORE SADNESS )
9. Da normal, am dreptul la o opinie
10. As alege si Mag si Jungler, fiindca ma regasesc in ambele
11. Leu smug
12. Ok, astept urmatorul oracol
smugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmugsmug

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

8. Eu am fost plecat un pic atunci... Ma trezesc eu frumos (aveam fereastra deschisa), un pisoias tot mieuna incet...M-am dus nervos la fereastra sa vad ce si cum si i-am vazut pe ai mei ca au luat pisicuta/motanul (habar n-am ce era, era puiut) Era ultra-cute, s-au jucat ai mei un pic cu el/ea, i-au dat sa manance. Ii zic eu lui tata "O pastram? smug" "Pai ce-am? Vrei s-o manance cainii? Ii gasim in apropiere pe cineva care s-o ia."
Eu eram oarecum sigur ca o pastram ca na, se atasasera ai mei un pic de ea. Eu asa credeam ca na, s-au jucat toate cele. Plec si eu 3 ore de acasa si cand ma intorc... pisica? "E la cutare, i-am gasit stapan." Vine respectivul pe langa casa mea "Pisica ce mai face?" "Am dat-o peste gard la un vecin ca ma enerva.A luat-o ala." In mintea mea: "SRSLY NIGGA, WTF!"
Eh, e bine totusi, am vazut-o de curand in curtea respectivului. Inca traieste si arata okay happy Si-a gasit stapan. HAPPY END.

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Aww sp cute love struck
Eu tin minte ca ma plimbam odata cu mama si am auzit niste zgomote, m-am dus sa vad ce se aude.si am gasit cea mai adorbila catelusa, cred ca nici o luna nu avea. Ma duceam apoi in fiecare zi si ii duceam mancare, ma jucam cu ea si dupa un timp, se atasase atat de tare de noi incat venea dupa noi. Dar mama nu a vrut s-o luam sad...Si s-a intamplat ca intr-o zi cand m-am dus s-o hranesc, n-am mai gasit-o acolo si am fost foarte sad
Dar sper ca a luat-o cineva cu inima buna puppy dog eyes

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Sa speram... sad

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Raspunde si tu big grin

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Sa raspund si eu?
Okay smug
1.Nu cred ca am asa ceva dar sunt multe lucruri pe care le evit.
2. rolling on the floor Daca zic "Nu" atunci sunt ciudat, daca zic "Da" atunci sunt mincinos...eu si cu intrebarile mele smug
3. Hug. De ce? Pai inca nu am gasit persoana potrivita si mai demult mi-a facut Zmeanta scarba cu sarutul intr-un videoclip...
4. Sunt obisnuit cu imaginea asta. Ma vad asa destul de des doar sunt eu pana la urma tongue
5. Daaa, multe! Pot sa fac o lista de 1 metru cu numele lor.
6. Bogdan -principalul
7.Am merge amandoi sa-l cautam, daca nu l-am gasi atunci am merge la sectia de politie. As da un telefon si as anula treburile (oricum eu de obicei nu am lucruri urgente de facut)
8.Stii deja ce am facut.
9.Da,de fiecare data le spun in fata.
10.Asasin,stii prea bine de ce. Astept momentul oportun pentru a face ceva anume...pana si faza cu colegii o stii. 1 cate 1, pe rand.Asa cum scapa un asasin de tintele sale. Nu se avanta in mijlocul tuturor caci moare.
11.Berbec.
12. Atat happy

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

2. Stai, de ce ciudat? straight face

5 si 6. Mda rolling on the floor

11. Uuuu, berbec, eu ma inteleg foarte bine cu berbecutii happy pe cat mai exact?

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

De ce mda? rolling on the floor

11. 24 martie, tu? happy

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Raspunde la 2. ''Stai, de ce ciudat? straight face''

Fiindca iti stiu povestea si stiu ce spui big grin

11. Pe 3 august big grin

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Stiam eu ca nu e okay sa iau intrebari din oracolele altora rolling on the floor

Raspund in mesaj tongue

| LePotato a răspuns:

1. Nu cred :-?
2. Da :-?
3. Imbratisare
4. M-as impusca:
http://www.creativebloggers.net/wp-content/uploads/2012/07/scared_man.jpg

5. Nu cred:-?
6. Aici
7. Ce sa fac? As ajuta-o sa-l gaseasca pe bunicul ei
8. "esti pisicuta?"
9. Depinde
10. Bruiser {?} (MOBA-urile astea...;]] )
11. Sagetator
12. Ok

| Lawliet14 a răspuns:

1. Da. La praf cel putin...
2. Da, dar cu destule persoane cu care nu trebuia.
3. Daca ma pui sa aleg, in momentul acesta imbratisare.
4. Pas.
5. Nu urasc pe nimeni, dar cred ca urasc modul de desfasurare al unora. Foarte rar, dar exista cineva antipatic chiar si in viata mea prin actiunile sale. Incerc sa ma abtin, dar...
6. Nu
7. Pai i-as cauta cred bunicul dar nu m-as duce cu ea in alta zona decat publica. Pot fi o multime de manarii, asa ca pasul doi daca nu l-as gasi pe batranel ar fi sa ma duc de mana cu ea la politie sau sa vorbesc cu politia de patrulare.
8. Nu cred ca as putea s-o pastrez sad
9. Depinde
10. Greu de spus, o combinatie intre bruiser (cu totii suntem slabi cand ne ataca mai multi, mai devreme sau mai tarziu), mag si support
11. Nu conteaza
12. Ciao! Slab oracol laughing Te-o lovit caldura, bre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.La prostie.
2.Dap.
3.Ambele.
4.Te-aș întreba de ce ești așa.
5.DA, doar una singură dar e o persoană cu adevărat psihopată.
6.Contează?
7.Nu aș ajuta-o.
8.Aș păstra-o.
9.În general da, dar nu tot timpul.
10. -
11.Capricorn.
12.okeyo.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1.Atat de adevarat...
4.Cel mai probabil de la caldura :/
5.Eu am foarte multi pe lista...
6.Nu,nu conteaza. smug
8.Mda,am incercat si eu. Cand am venit acasa nu mai era. crying

Okay Merci de raspuns!

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Turbox big grin
5 IANUARIE, NO?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

heei, nu te-am mai văzut demult. happy
9 ianuarie, de fapt.
Am pus 5 ianuarie la profil atunci pentru că aveam o cunoștință care intra și el la t/a și știa că și eu stau des pe aici și îmi era frică că se prinde cine-s eu de fapt. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

mda, suna ridicol, nu?

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Și eu care mă simțeam mândră de mine că știam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Plus că am mai ascuns că stau în județul Arad de fapt și că mă cheamă Silviu, tot din cauza asta, eram fanatic să nu afle băiatul ăla cine-s eu. laughing

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,Gab...Silviu.
Sper că nu-ți bați joc de mine...

Și dacă afla ce se întâmpla?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Eu sunt mai timid de felul meu, pur și simplu îmi era frică să afle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.La albine.
2.Nu.
3.Imbratisare.
5.Nu. Eu nu urasc pe nimeni.
7.O ajut.
8.Am luat cateva pisici de pe strada.
9.Da.
11.Leu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Par de pisica T^T
2. Nu
3. blushing nu le am cu afectiunea.
4. I don't want to see
5. O cheamă Viaaaataaaa
6. Am spus
7. Copile" si sun la politie sau nu stiu...
8. Deja fac asta.
9. Ce?
10. Închisă.
11. Taur.

| doreal a răspuns:

1. Da. Cacao sad
2. Nu
3. Imbratisare. Ma feresc de herpes laughing.
4. Sunt minora.
5. M-am certat cu mai multe persoana, dar sa urasc pe cineva nup.
6. ---
7. Normal ca as ajuta-o sa isi gaseasca bunicul.
8. Ador pisicile deci as lua-o.
9. Cateodata.
10. Ce? laughing a poate, si cand sunt proasta g
11. Berbec
12. Ok

| L1feDRAIN a răspuns:

1. Da, la praf. daca e prea mult (de exemplu intr-o fabrica veche se zguduie tot si se ridica) a 2a zi pot ajunge la spital pentru ca ma sufoc.
2.Da.
3.Sarut dulce-amor in timpul imbratisarii.
4.Te-as pune pe siteuri G@y P0rn.
5. Dap, stii tu cine.
Cel pe care toti il cred "dumnezeu' cu "d" mic, dar de fapt e un tradator, un mincinos si un ipocrit: "Dante"
Apropo, tocmai un prieten fara ghilimele mi-a trimis o confa si m-am facut mai sigur ca niciodata de ce zic.
6. Am zis.
7.I-as zice: Cautal..sau as ajuta-o.
8.As adopta-o (mama mi-ar da voie)
9.Depinde de situatie, poate da, poate nu.
10. Of. LOLul vostru..am lvl 30 si tot nu stiu sa joc perfect.

Asasin sau Tintas

Dar daca depinde cum joc LOL...
cred ca support.
11. Balanta.
12. Okay...

| RainmakerX explică (pentru L1feDRAIN):

4.Serios? LOL rolling on the floor

| L1feDRAIN a răspuns (pentru RainmakerX):

Da, voi face bani pe tine laughing

| RainmakerX explică (pentru L1feDRAIN):

Unde? Pe site-uri pentru pedofili? :/

| L1feDRAIN a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu ma intereseaza,
bani sa fie si totul e bine.

Fa bine si nu te dezbraca rolling on the floor

| IncredibleJoker67 a răspuns:

1.Da,la chestii din alea gen Cocolino
2.Nu,am doar 8 ani
3.Amandoua deodata;>
4.Ai noroc ca nu sunt homo
5.Nusj
6. Am zis ca nusj
7. Descurca-te singura, mm
8. Descuraca-te singura, mm
9.Nu,ca ma bate si ma baga in spital
10.a) e bun zed
11.leu
12,okpar3ktm8omg360n0scopelol

| RainmakerX explică (pentru IncredibleJoker67):

4.Huh,pentru un moment ma speriasem
10.Cel mai bun raspuns la asta, Zed ii rupe pe toti, mai ales cand e Faker ala care este acel Zed rolling on the floor

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pacat ca am numa lvl 20 pe lol

| RainmakerX explică (pentru IncredibleJoker67):

sad E bine si asa. Faker e cel mai bun player cu Zed din lume. Bate ala tot ce prinde. smug

| AlessaLovesYou a răspuns:

1.nu
2.da
3.sarut
4.asa e laughing mai bine lasa laughing
5.da
6.Cristina
7.as incerca sa o ajut sa il caute
8.as pastra-o
9.da
10.jungler
11.fecioara
12.gata >:

| Daiana01 a răspuns:

1. Nu
2. Nu
3. Amandoua
4.cum ai zis mai bine nu laughing
5. Nu
6. -
7. Am merge impreuna sa il cautam
8. As duce-o la un adapost. Mama mea e alergica la animale.
9. Da
10. E
11. Capricorn
12. Pacat