| contvechiidc a întrebat:

♥ Wa wa wa Ce faci cu banana?

Răspuns Câştigător
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Ce?! Ce banana?
*O ascunde repede la spate*
Mama` draga ai vedeni?straight face Iti cumpar eu niste ochelari ca a lu bunica love struck

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Bananez.

| Deny1333 a răspuns:

Creez din nou neamul oamenilor din bananier.

| Polaris a răspuns:

*facepalm* Ați ajuns mai rău decât îmi imaginam. Muflă, are you even alive?

| Muflă a răspuns (pentru Polaris):

Alive, fără haz şi plictisită de prostia de pe TPU -__- Mai mult o ard pe Puleţi şi pe Reddit... tu erai Mihnea, right?

| Polaris a răspuns (pentru Muflă):

Da, veșnicul plictisit de moarte. :)) Mi-a fost violat pc-ul în fiecare gaură posibilă și-am tăiat frunza la câini. Acum reîntors pe TPU...
http://media.tumblr.com/tumblr_lt9i6md12j1qb4uaf.png

| ShimmEr a răspuns:

Aveam de gand sa o mananc, dar acum, cand te-am vazut plina de maioneza, nu mai vreau. sad

| SweetyBunny a răspuns:

Stai pe loc s-au ursuletzul o pateste!