| diana_4229 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste expresii misto

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Care e intrebarea? laughing In fine, uite`aici cateva :
-Cand esti bun, esti luat de prost! -,-'
-Exista multi prosti in Romania, dar multi abuzeaza de acest privilegiu.
-Sa nu te bucuri de tot ce`n societate e interzis, e ca si cum ai sta paralizat la pat in Paradis.
-E frumos dar nu prea!
-Viata se scurge ca berea pe tricou.
-Tot ce`i interzis e palpitant in viata.
-Incearca sa asculti si incearca sa inveti.Nu`ti **** viata aiurea ca n`ai multe vietzi!

Cam atat thinking
Bafta!
Apropo, fundita nu dai? big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

E frumos da nu preahee hee.

| AcidCuSange a răspuns:

Ma uit la luna, te vad pe tine; X
Ma uit la soare, te vad pe tine; X
Ma uit imprejur, te vad pe tine; X
Ma uit mai departe, tot pe tine te vad; X
Auzi, ia du-te dracu' din fata mea x(xangryangryangryangryangry!

| Ochiialbastrii a răspuns:

Nu stiu! Nu stiu! Nu Stiu Deastea

| toxiclife a răspuns:

La inceput nu te iubeam deloc iar acum te iubesc ca la inceput happy, ahh mai speriat credeam ca am un monstru in calculator scuze era poza ta,hee hee, toti au dreptul sa fie prosti dar tu abuzezi, esti atat de urat incat pot numai sati selectionez stomacul :0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine are dreptul de a fi urit dar tu abuzezi de acest drept, cind vorbesti cu mine sa taci din gura, da-mi si mie o poza de-a ta ca sa stiu ce dar sa-i cer lui mos craciun, cred ca am o problema cu ochii, nu-i pot deslipii de pe fundul tau