| xXBernaXx a întrebat:

Ziceti-mi si mie un banc sau o gluma faina cat de amuzanta putetilaughing

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Doua blonde stau de vorba:
-draga, zice una, sotul meu munceste langa florarie.niciodata nu mi-a adus vreo floare.
-si ce, al meu lucreaza langa Conservator. o conserva nu am vazut pana acum!
laughing

Un rrom intra intr-un bar, se aseaza la o masa si striga:
- Ospatar, un rom aici.
Ospatarul:
- Te-am vazut da-te dracu!

Scufita Rosie beata moarta in intr-un sunt la marginea padurii intr-o splendita dimineata de vara dupa o petrecere la casa piticilor. O vaca o vede si se gandeste ca poate i-ar prinde bine Scufitei un pic de lapte bun si proaspat direct de la sursa. Se apropie cu ugerul de Scufita Rosie si o indemna sa suga. Scufita Rosie deschide pe jumatate ochii vede ugerul si spune:
- O. K. baieti, da pe rand...

| dαɴЗ a răspuns:

Http://bancuri.cere.ro/ Gasesti cate vrei aici spor ^^

| Anapoda a răspuns:

Un taran se duce dupa melci dar se intoarce cu galeata goala acasa...sotia il intreaba de ce nu a adus nimic auzi ce raspunde:
am vazut unul dar pan sa m-aplec, pan sa-l iau, melcul tzusti in padure!laughinglaughing