| Rockerrockin a întrebat:

Ziceti-mi un banc mortal nu vreau linkuri! el mai tare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Biuta95 a răspuns:

Cum omori un strut?
Il sperii pe ciment laughing

Doi prieteni, un englez si un chinez, se plimbau impreuna prin Londra.
- Uita-te la toate steagurile astea! Imi umplu sufletul de mândrie patriotica!
- Dar, Chan, tu esti chinez, iar astea sunt steaguri britanice!
- Da? Uite-te pe etichete. ( made in china )

Culmea lacomiei:
Sa mananci bataie si sa nu te saturi!

Culmea atletismului:
sa alergi de unul singur si sa ajungi pe locul doi.

Culmea nesimtiri:
sa impingi o baba pe scari si s-o intrebi de ce fuge

Culmea soferiei: Sa conduci o masina de spalat...
Culmea culmii soferiei: Sa ramai fara detergent in mijlocul autostrazi

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles!
Femeia: - Ai de gand sa ma parasesri cumva?
Barbatul: - Doar daca nu te-as iubi..deci ..NU.
Acum, partea amuzanta: citeste de jos in sus, fara ultimul rand adica fara " Barbatu: - Doar daca nu..." laughing
Fundiță?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*banc de oi*
**da, și eu am râs**

| Ashadow a răspuns:

Poate un BANG mortal si ti-l zic cu un ak 47.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Un gras sta in fata unei gradinite. Il vede educatoarea, iese, si il intreaba:
-Asteptati un copil?
-Nu asa sunt eu mai gras.

| 00AName00 a răspuns:

Banc asasin.Destul de mortal?

| AlinaOneDirection a răspuns:

Intreaba profesoara la scoala : Ionescu ce este tatal tau. Raspuns : gunoier. Nu asa, spune profesoara, acum se spune modern lucrator la salubritate. Popescu, ce este tatal tau, continua profesoara. Este gropar, raspunde elevul Popescu. Nu asa copile, este lucrator la Pompe funebre, invatati sa folositi termeni moderni. Bula, ce este tatal tau? Raspuns : DJ la Misting Club. Bula, eu sunt la curent cu denumirile, dar de asta nu am auzit. Mai exact, nemodern, cum se spune? Clopotar la biserica, doamna

| AleXisAleXis a răspuns:

Ion şi Maria în şură. Ion către Maria:
- Mărie, dă jos fusta...
- Vai, Ioane, e ruşine...
- Dă-o jos că eu sînt bărbat şi ştiu de toate...
Maria dă jos fusta...
- Mărie, dă-ţi jos ciorapii...
- Vai, Ioane, nu pot, e ruşine...
- Dă-o jos cum îţi spun că eu sînt bărbat şi ştiu de toate...
Maria dă jos ciorapii...
- Mărie, dă jos chiloţii...
- Vai, Ioane, e ruşineee...
- Mărie, dă jos chiloţii că eu sînt bărbat şi eu ştiu de toate...
Maria dă jos chiloţii.
- Pe aici, după cum mi-o zis Vasile, ar trebui să fie o gaură...

| iInfinityDarkness a răspuns:

Sotia se plange psihiatrului:
- Nu mai suport! Sotul meu e poarta cu mine precum cu un caine!
- Cum asa?! Va bate?
- Nu, vrea sa-i fiu credincioasa!

| gнσѕт a răspuns:

Un copil se masturbeaza si ii iese sperma, pe care o pune in mana.
Se duce la tatal lui si il intreaba:
-Tata, ce este asta?!
-Sunt viitori tai copii!(la auzul acestor cuvinte baiatul ii arunca sperma pe fata si ii spune)
-Tata, saruta-ti nepoteii! laughing rolling on the floor

| BriosicaaaDark a răspuns:

De ce a trecut gaina strada? Ca s-o treaca. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Gurbet_Monica_1981 a răspuns:

Cum fac oltenii laptele praf?
Arunca o vaca din avion!

| Gurbet_Monica_1981 a răspuns:

Te ce tin oltenii ceasul in gura?
ca sa miroasa a tic-tac!