| Lace a întrebat:

Bună!
Aveţi idee dacă o persoană minoră se poate caza la un hotel pe o perioadă foarte scurtă de timp?
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Atata timp cat platesti, sigur.

3 răspunsuri:
| Lace explică:

Aş fi vrut să răspunzi cât de cât serios... sau dacă nu ştii răspunsul, să te abţii. Întrebarea era pentru nepotul meu care e minor, doreşte să se cazeze într-un oraş la câţiva km distanţă.happy

| Stropinela75 a răspuns:

Desigur, bani sa ai.

| DespreHostel a răspuns:

Daca are peste 16 ani, da se poate caza si singur. Daca are sub 16 ani, din pacate nu poate si trebuie insotit de o persoana adulta.