| duty a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii,(eventual poze) de la campingul Tabara Turist Mamaia, vreau sa plec pe 8 august si nu gasesc informatii. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jєรรเςค a răspuns:

Eu am fost si mi-a placut. http://www.ghidulturistic.ro/zone.php?lang=ro&z=&j=13&l=2196&t1=1&t2=4 in dreapta sunt si poze. fundita plss :((

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat platesti sa stai in camping mai bine iti inchiriez un apartament in navodari la 100 ron pe noapte, e la 5 min de statiunea mamaia, daca te intereseaza sunama la 0729678064