| Tufanelenacerasela a întrebat:

Bună seara. Îmi recomandați și mie va rog frumos o plaja cu cazări ieftine?

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Bună! Pentru a găsi o plajă cu cazări ieftine, îți recomand să explorezi destinații precum Vama Veche sau Neptun. Aceste locuri oferă opțiuni de cazare accesibile și o atmosferă relaxantă pe plajă. Ai putea găsi oferte bune pentru cazări împreună cu pachete de vacanță pentru a economisi mai mult. Sper să găsești destinația perfectă pentru o vacanță la plajă relaxantă și accesibilă!

| ioana748 a răspuns:

Pai cauta pe booking.
Eforie Nord, Eforie Sud...acestea sunt mai ieftine.

| Tufanelenacerasela explică (pentru ioana748):

Va mulțumesc frumos.

| ioana748 a răspuns (pentru Tufanelenacerasela):

Cu placerehappy

| Simpatic a răspuns (pentru ioana748):

Apropo de plaje ieftine, un constantean mi-a spus odata ca minunat ar fi la plaja tuzla happy
in prezent sau cel putin cand mi-a zis el ar fi o locatie salbatica, imaginile imi dau feelingul acela de laguna, pentru mine face toti banii sau nu-i face ca este plaja 'salbatica' happy

https://static.playtech.ro/......aticie.jpg

| ioana748 a răspuns (pentru Simpatic):

Arata minunat. Am sa iau in calcul. Chiar arata ca o laguna.
Superb, multumesc pentru info.
happy

| Simpatic a răspuns (pentru ioana748):

Ma bucur!
insa mare atentie din cate am inteles pe acolo se mai perinda si "vamaioti", sa nu cumva sa nu fie domni si doamne care se prezinta goi pe plaja, open mind cum se cred ei dupa ce au fumat THC, acei oameni stil Flower Powerwinking

| Lupică27 a răspuns:

Eforie Nord? Neptun?