| bebe1000 a întrebat:

Buna seara! Stie cineva o firma de autocare ce are cursa Paralia Katerinis - Bucuresti pe data de 22.06. 2023 (joia)... sau a gasit cineva vreo oferta transport + cazare 16.06-22.06 2023?
Sau din experienta celor ce se mai duc exista vreo sansa sa mai apara autocare pe aceasta ruta mai aproape de datele mentionate? Sau aveti vreo idee de intoarcere in data mentionata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei de la Lilian Expres.Parcă costa 100 de euro pe sens.Mai bine cauți transport si cazare la pachet.