| 2003Gabriela a întrebat:

TPU! Cat ar costa un bilet de avion din Romania pana in Spania?... va rog sa nu-mi dati link-uri pentru ca am cautat si eu si trebuie sa pui data plecari...etc... Multumesc!...

Răspuns Câştigător
| Hyung17 a răspuns:

In jur de 2000 de lei din Bucuresti pana in Madrid. Depinde de unde pornesti si in ce oras vrei sa mergi. Cu escala sau fara.

| mihai69 a răspuns (pentru Hyung17):

Și răspunsul tău se bazează pe?
Nu de alta, dar ca să fii convingător și pentru restul lumii, ar trebui să dai și detalii.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu mai există de mult prețuri fixe la biletele de avion. Fiecare companie aeriană are politica ei de prețuri li toate se bazează pe data efectuării zborului. Așadar, NU există un răspuns clar, corect, la întrebarea ta, fără acest mic detaliu. În plus, chiar și cunoscând data plecării, prețul aflat de cineva pentru acel bilet poate să nu fie valabil și a doua zi (sau uneori chiar peste câteva ore).
Poți eventual să afli o gamă de prețuri (adică între 40 și 500 € de exemplu), dar nu cred că asta vroiai să afli.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://avion.cabanova.com/bilete-avion-ieftine.html
Este foarte bun vei fi multumit

Sper sa te ajute

| ishallhelpyou a răspuns:

Idea este ca daca faci rezervarea mai din timp, iesi mult mai ieftin, cu cat mai din timp, cu atat mai bine.

In rest, mai ieftin decat vezi pe site-uri nu prea ai cum decat la o super-promotie printr-o agentie de turism.

| CrissuMv a răspuns:

44 EUR tarif pentru 1 pasager 44 EUR
+15 euro servicii. funda?

| GeorgiaMaynard a răspuns:

În jur de 100€ cu avionul