| Amimihai a întrebat:

Buna, va rog sa ma ajutați cu un răspuns cei care au trecut prin asta, voi zbura cu Turkis arliness, spre Skopje cu escala in Turcia, am nevoie de pașaport pe timpul Escalei?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde zbori, din Romania?
Daca da, nu inteleg de ce trebuie sa ajungi in Turcia pentru a merge la Skopje?
Da, ai nevoie de pasaport.

| Amimihai explică (pentru darrio2007):

Da din Romania, așa este cel mai Ok zbor pentru Skopje cu o escala in Turcia de 1 h, deci îmi trebuie la tranzit in aeroport? Pentru ca ma voi urca in același avion pentru Skopje

| Holiday a răspuns:

Da, ai nevoie.