| DaniNegoi2003 a întrebat:

Buna ziua, as dori si eu sa stiu daca pot sa parasesc tara cu o statie Pc, trebuie ceva acte sau? Am multe fisiere si proiecte pe computer si nu am timp intr-un timp atat de scurt sa mut tot.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa parasesti tara, nu te intreaba nimeni nimic. Dar daca sunt asa importante fisierele alea de acolo nu ar fi inteligent sa faci un backup inainte de transport?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Habar nu am despre acte, dar iti dau un sfat daca fisierele sunt importante pentru tine nu uita sa le criptezi inainte sa pornesti la drum cu acel PCwinking

Mai simplu ar fi sa iti iei toate informatiile pe un HDD extern sau stick de mare capacitate si sa iti cumperi din tara respectiva un laptop sau PC sh...

Alternative sunt!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți.