| Beccaaa a întrebat:

Cat costa un bilet (doar dus) catre Los Angeles? Dar catre New Orleans?
As vrea sa imi spuneti suma in lei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce companie alegi sa zbori si de categoria aleasa. Low Cost ajunge undeva la 600-700 de euro. First Class intre 3000 si 5000 de euro. E pe bune. Eu chiar am zburat catre SUA de mai multe ori ( New York respectiv San Francisco ).

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.momondo.ro/......geles.html
http://www.momondo.ro/......multicity/
Dar cel mai bine ar fi sa ceri pareri concrete direct la o agentie de voiaj...
O zi buna sa ai:)

| Jipa95 a răspuns:

Sa spunem ca pleci peste 7 zile. Un bilet de avion de la Bucuresti aeroportul Otopeni catre L.A costa 512 euro, clasa economica, 2 escale. ( 1 persoana ) - undeva in jur de 2200 lei
Iar catre New Orleans, 430 euro si aici undeva in jur de 1900 lei.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catre LA un bilet de avion te-ar costa undeva la 2500 Ron iar catre New Orleans 2100-2200 Ron.