| John89 a întrebat:

In afara de cazări la hoteluri și pensiuni ce se mai poate plati cu cardul de vacanta Up? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti platii mic dejun si mese calde, altceva nu poti, nu cred ca poti platiii cazare deoarece acest card este valabil numai pentru a cumpara mincare, nimic altceva, daca incerci altceva sa faci cu cardul o sa ti l blocheze.

| dannyel86 a răspuns:

Cazare si mancare (mic dejun, prinz, cina) poti plati cu cardul de vacanta. Atat la locul inchiriat temporar, cat si in localuri care accepta sa platesti masa cu card de vacanta.

| gabicoo a răspuns:

Masă la restaurantele care acceptă cardul.

| Torrpi a răspuns:

Nimic altceva. Sunt date strict pentru vacante.
Bine, la hotel/pensiune platesti si micul dejun din ele.