| Cristiancarp a întrebat:

Cât durează să îmi fac rezistenta in UK printr-un părinte

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

laughing rezistenta fizica sau despre ce este vorba?

Eu cred ca tu vorbesti despre rezidenta, nu rezistenta, asa ca corecteaza, nu-i vorba ca ai gresit, intelegi aiurea, incurci termenii, nu da deloc bine.

Cit dureaza sa iti faci acolo acte in regula? Intreaba pe parintele care te tine, ala poate merge si intreba direct la sursa, banui ca difera, nu-i ceva batut in cuie.
Tu esti in UK si intrebi romanii din RO, e bun si asa rau.Intreaba acolo romani care au mai fost in situatia ta, sau cum am spus direct la sursa, la ceva office ce se ocupa cu chestiile astea.

Răspuns utilizator avertizat