| MeduzaInaripata a întrebat:

Cei care au fost la mare in Neptun, Olimp, Saturn sau Mangalia...stiti cumva daca acolo sunt dragoni de mare, pestii aceia veninosi? Va rog, dati-mi cat mai multe detalii! Fundaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Se exagereaza cu chestia asta! astia sunt niste pesti care traiesc in larg si au venit dintr-o data la apa mai mica! problema este ca ei seamana cu guvizii si cu cainele de mare! ca orice peste, pestele asta nu este asa de idiot ca sa intepe degaba, te inteapa doar daca il atingi tu, sa daca il pescuiesti. chestii de astea!, fereste-te de pietre si de diguri, si nu o sa ai probleme!

6 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Da, sunt, intai au fost cazuri mai in nord, dar mai nou, au aparut si in sudul litoralului.

O zi buna!
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la Olimp, dar n-am intalnit cu pesti!

| MeduzaInaripata explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| patolucyan21 a răspuns:

Eu am fost in Saturn si nu erau.

| kidblue_9796 a răspuns:

Eu am venit de la mare duminica seara.si am fost si in neptun si in saturn si nu am intalnit acesti pestihappy, dar posibil sa fie in anumite locuri.

| s0os0o a răspuns:

In olimp nu sunt am vnt ieri de acolo