| Silwian a întrebat:

Cum sunt trenurile private Softrans? Este adevărat că se pot cumpăra bilete direct din tren?

12 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Am loat bilet din tren cand am alergat după tren si am urcată din mers in el apoi mi-au zis dacă am biletul le-am zis ca nu-l am apoi mau pus să-l iau din tren pe loc este o mica diferență un pic mai mult atâta tot nimic altceva apoi îți dă locul si număru unde sa stai

| Silwian explică (pentru GraniniCuPiersica):

De unde pana unde ai mers? cum a fost calatoria?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Silwian):

Nu pot sa spun imi cer scuze.

| Silwian explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nici macar cum a decurs calatoria?laughing))

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Silwian):

Nu stiu cum sa incep măcar sunt enorm de multe mai ales cu biletele si de fiecare dată trebuia sa alerg dupa tren ori uitam peronul ori eram pe partea greșită nu pot continua de aicia im pare rau deja nu-i bine nimic noapte bună numai bine

| Flavianadx a răspuns:

Sunt ok, dar nu ca cele din vestul Europei. Am auzit ca si la TFC poti sa iei bilet din tren. Care-i avanatajul? Ca nu mai vezi mutra acra a vanzatoarei din gara. Vax.
Poti sa cumperi bilet si online.

| dinaprilie a răspuns (pentru Flavianadx):

La cfr este un pret mai mare in tren vs casa

| floresdemayo a răspuns (pentru dinaprilie):

Da,stiu că asa este! Pretul e chiar dublu in tren, dacă se urcă din gările care au ghișee. Cine urcă dintr-o haltă, plătește un preț normal, nu la suprapreț.

| dinaprilie a răspuns (pentru floresdemayo):

????

| floresdemayo a răspuns (pentru dinaprilie):

Ce-i dragă?

| dinaprilie a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu lua in seama toate erorile internetului. O sa folosesc vechiul limbaj - față veselă ( asta trebuia sa apara in locul semnelor de intrebare ).

| floresdemayo a răspuns (pentru dinaprilie):

Ah, asta era? Eram confuză... happy