| carinutza373 a întrebat:

Daca am benzina diesel, cata ar costa ca sa merg pana in Constanta si inapoi din Cluj?

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Depinde de consum.Eu cu consum de 10 am scos drumul la 500 de lei dus intors.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Benzina e una, motorina e alta, daca ai consum de 7%, ti-am facut calculul era 820 lei, pentru ca te mai si plimbi pe acolo

| ombladon a răspuns:

2Lei,daca folosesti o bicicleta electrica

| Seby90 a răspuns:

Vrei sa ma vizitezi!?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Aia cu benzină diesel e finală, care ea este motorină.
Vai de capul vostru!

| Rubyrubyy a răspuns:

Pai depinde ce masini ai si cat consuma..Nu toate consuma la fel.

| anonimus321 a răspuns:

Benzina e benzina, diesel e motorina!

| pandrey a răspuns:

Diesel-ul consuma mai putin fata de benzina, nu cu mult, dar consuma, acuma depinde si de masina, cum conduci, daca te dai la ea iti consuma aman2winking
la drum lung ar fi mai bun un diesel