| adriangabor92 a întrebat:

De ce imi vorbesc majoritatea de pe tpu.ro urat cu mine?

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Nu ii baga in seama. Si eu am patit asa. Stie si ei sa faca observatii din orice. Plus ca daca incepe unul sa face misto, fac si alti dupa aceea.

Nu pune la suflet ce zic ei.
Sper ca te-am ajutat. happy

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca e real, in prezent pe site sunt aproape 70. 000 de utilizatori si nu cred ca ti-au raspuns la intrebari peste 35. 000, poate doar cateva sute, asa ca acestia reprezinta doar o mica parte. Nu trebuie sa pui la inima, ca peste tot sunt si din cei carora le place sa vorbeasca urat, sa injure, sa eticheteze, mai ales ca, fiind anonimi, nu risca aproape nimic, cel mult sa fie suspendati o luna. Numai bine!

| Floreenofficial a răspuns:

Poate ai deranjat pe candva fara sa vrei sad
oricum lumea cauta numai funda pe aicea!sad

| Nicoleta a răspuns:

Care majoritatea? daca ai intalnit anumite persoane care ti s-au adresat urat nu inseamna ca toti iti vorbesc urat.
Din moment ce esti printre primii 400, cred ca esti destul de votat.

| Dannyjj a răspuns:

Daca nu i-ai injurat sau nu i-ai jignit atunci nu este vina ta, cei care vorbesc urat cu tine fara motiv incearca sa para mai smecheri, dar nu baga in seama, ai grija si la exprimare, pe unii ii enerveaza daca scrii cu greseli gramaticale enorm de multe. Ca sa te aduc la realitate iti reamintesc ca esti barbat, nu ai vrea sa vobeasca cu tine ca si cu fetitele sau copilasii.

| Siracuzia a răspuns:

Poate că le-ai greşit cu ceva sau poate pur şi simplu din prostie. Gândeşte-te dacă le-ai făcut ceva ce nu le-a convenit.

| alandala a răspuns:

Poate au motiv.

| SexyFoxxx a răspuns:

Esti cocalar, fata de prost, gay, tampit, mecla de taran big grin parerea mea sincera

| Derye a răspuns:

Pentru ca esti urat.

| ionutk9 a răspuns:

Nu cred ca ti-a vorbit urat cineva sincer sa fiu, cred ca iei tu totul prea serios atata tot nu fii atat de "drama queen"

| GdX a răspuns:

Pentru ca nu stii ce e de tine. Vorbesti fara rost, ca si intrebarea pusa de tine, ce facem noi in weekend. Nu cred ca e asa important pentru tine ce facem noi la sfarsit de saptamana.

| DiAnne_8069 a răspuns:

Probabil ca si tu ai vorbit urat. Daca nu, te integrezi mai greu daca esti nou.Si eu sunt noua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca pui intrebari tampite. Sincer. poate ca iti raspund asa ca sa te inveti minte. fiecare intrebare la care primesti un raspuns "vulgar" inseamna ca are ceva, ori ai scris incorect ori e penibil.

| CARMENCITA a răspuns:

Sincera sa fiu nu am reusit sa aflu raspunsul la intrebarea ta. M-am uitat si ai multe puncte ceea ce arata ca te-au votat, m-am uitat la intrebarile tale.Se mai intampla.Fiecare are dreptul sa raspuna cum considera si oricum raspunsurile foarte urate nu apar.Nu te mai supara din cauza asta.Am patit si eu asa dar pe alt site. Ce sa mai zic eu ca nu pot pune intrebari desi nu am gresit cu nimic, dar probabil ca da ca altfel nu ma suspendau.Intru dupa un mobil amarat care da erori.

| lovenotsex a răspuns:

In primul rand intreaba-i pe ei. Dar nu trebuie sa-i bagi in seama atata timp cat tu faci ce trebui.Bafta stai linistit.

| Anonim_4683 a răspuns:

Pt ca pui intrebari tampite. Sincer. poate ca iti raspund asa ca sa te inveti minte. fiecare intrebare la care primesti un raspuns "vulgar" inseamna ca are ceva, ori ai scris incorect ori e penibil.