| unknownpink008 a întrebat:

FUNDA! Imi recomandati, va rog, vile/hoteluri la care ma pot caza in Slanic Moldova?
As dori ca pretul pe noapte sa nu depaseasca 110 lei si sa fie in centrul orasului. (cazarile sa fie curate)
MULTUMESC!
FUNDA PT CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| AlexandruHS a răspuns:

Salut.
Iti recomand: Vila Palas - situata in centrul stațiunii Slănic Moldova; oferă toate facilitățile specifice turismului de înalta clasa, pretul pe camera fiind de 80 RON.

O alta vila este Vila Pufu. Situata în centrul stațiunii, vila e deservita de restaurantul Expres aflat în vecinătatea vilei. Pretul -70 LEI/ZI/CAMERA(pentru extrasezon).

Mai recomand si complexul turistic Poiana Verde se afla in renumita statiune Slanic Moldova, in zona de pensiuni, la 800 m pe dreapta dupa intrarea in localitate, fiind locul ideal pentru o vacanta la munte indiferent de sezon. Prețul fiind de 110 lei.

Sper ca ți-am fost de ajutor.

1 răspuns: