| Mihai_Lostun_1997 a întrebat:

Salut!
Am o întrebare în special pentru persoanele ce cunosc bine sau locuiesc în Bistrița-Năsăud!
As dori sa "migrez" în orașul mai sus menționat și vreau sa știu ce oportunități oferă.
As dori o chirie într-o zonă sigura și liniștită cam la aproximativ 300-350 euro.
Vreau sa știu cât de ușor se găsește de munca, dețin calificare stivuitorist, dar pot activa și in alt domeniu.
Va rog dacă se poate sa ma lămuriți dacă merita sau nu.
O seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Locuiesti acolo si cauti sa migrezi tot acolo?

| Mihai_Lostun_1997 explică (pentru trophin):

Nu locuiesc acolo, întrebarea este pentru cei ce locuiesc la Bistrița

| Negroo a răspuns:

Nu locuiesc in Bistrita dar l-am vizitat. E un oras micut. Nu stiu ce locuri de munca se gasesc. Dar sigur e un oras linistit. In orice zona ai locui e zona sigura.
Merita... in functie de zona din care pleci.