| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Care e cea mai buna maca de microbuze 8+1

2 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu există așa ceva. Există GRUPUL Stellantis, care produce de vreo 5 uni o utilitară cu siglă schimbată de Peugeot, Citroen, Opel, Fiat, Toyota. Volkswagen are Transporter, Caravelle, Mercedes Benz Vito, Ford cu seria Tourneo Custom, Renault Trafic și cam atât.
Iar, second-hand, oferta e cam aceeași, doar au depins alianțele, căci Renault și Opel au fost o alianță în privința utilitarelor, până prin 2019.

| AndreiAndreiMihai a răspuns:

Axi