| KoWalSky a întrebat:

Se poate merge din Radauti pana pe muntele Rarau cu masina sau o sa dau de un drum blocat? Vreau raspuns urgent daca se poate, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Prin satul Chiril ajungi cu masina pe Rarau. Undeva pe la Pietrele Doamnei.Se poate urca, drumul e ingust dar e destul de bun.Acum nu stiu cum e drumul pana in Vatra Dornei, presupun ca pe acolo mergi, nu? Ca sa mergi Radauti-Suceava-Tg.Neamt-Poiana Teiului-Vatra Dornei e ceva mai lung dar stiu sigur ca e drumul bun, asfaltat ca lumea.Esti din Radauti?

2 răspunsuri:
| KoWalSky explică:

Mersi

| KoWalSky explică:

Da, sunt din Radauti.