| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Aveti idee cand se termina "Tanar si nelinistit"? straight face

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Nu stiu la ce episod au ajuns cu cel de pe Pro tv, dar are i total 9460 de episoade!

7 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu prea curand laughing la noi se difuzeaza episoadele filmate acum 5 ani, deci iti dai seama ca mai dureaza cativa ani pana se termina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul ala a aparut dinaintea big bang-ului si nu se va termina in veci laughing

| ioanionel a răspuns:

Sa se inscrie ca voluntar si o se linisteasca.

| Kryss13 a răspuns:

Nu stiu. dar stiu o sa mai tina inca cativa zeci de ani happy

| lea72 a răspuns:

Nu se termina, e vesnic.

| BadGirlAndra a răspuns:

Vesniiiiic laughing

| martutza13 a răspuns:

In orice caz e mai batran ca mine. daca te uiti la el s-ar putea sa imbatranesti tot uitandu-te.