| mona a întrebat:

Ce parere aveti de;; tanar si nelinistit;;?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce nu va place, mie mi se pare un film super, si bravo lor ca au idei,

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Chestia asta merge de prea mult timp...
*.are vreo 20 de ani...*

| ioanaily a răspuns:

Este un serial vechi, sincer thinking oameni batrani il uramaresc nu tu happy Sa fim seriosi i`ati un serial calumea happy

| EllaEllii a răspuns:

Este un serial foarte vechi cu multe episode.
Cand eram eu mica bunicii mei se uitau la Tanar si nelinistit.
Cred ca mai este si acum pe PROtv, nu?

| heroforyou a răspuns:

E cel mai plictisitor serial pe care l-am vazut vreodata, si cel mai lung, are 4mii si ceva de episoade, fereasca D-zeu.deci iti dai seama cat dramatism fac ei din ceva neinsemnat ca sa o lungeasca asalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| KaMy a răspuns:

E cea mai mare prostie parerea mea...

| Anonima568 a răspuns:

Serialu preferat a lu bunica laughing

| escroaca a răspuns:

Am o parere foarte proasta frustrated Nu se mai termiiina odata fratestraight face de cand aveam eu cativa ani este.
rolling eyes

| PetreConstanta a răspuns:

O fi saracul Urla tineretea in el Este normal

| Roxy9809 a răspuns:

Serialu ala ii asa de vechi si parca ii alb negru ii de cand lumea.Mai pe scurt ii naspa

| gogu220 a răspuns:

Dacă zici că ai văzut primul episod la tv te cer de nevastă. Avem despre ce vorbi şi pe lumea cealaltă.