| MadaAmy a întrebat:

as vrea sa stiu si eu de la cati ani poti sa faci voluntariat?

Răspuns Câştigător
| cryss97 a răspuns:

Nu exista o limita de varsta. Daca esti minor si parintii tai sunt de acord ca tu sa faci voluntariat, o poti face.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voluntariatul se poate face de la orice varsta, de exemplu eu fac de la 10 ani si am inceput cu ceva mai usor, am ajutat bibliotecara la scoala; nu e greu

| Ideea a răspuns:

E foarte bine, daca ai 13 ani poti face voluntariat.

| Adrick a răspuns:

Poti sa faci voluntariat de la orice virsta, dar nu te vei simti printre ai tai caci in mare parte toti voluntarii au 19-25 ani

| Kryss13 a răspuns:

Cred ca de la orice varsta

| didicriss a răspuns:

Cata vreihappydepinde de ce fel de voluntariathappy

| MadaAmy explică (pentru didicriss):

Ceva mai usor
am 13 ani

| MadaAmy explică:

Si daca ati putea sa-mi spunetila ce pot sa fac voluntariat in afara de let do it?