| TPU.ro a întrebat:

Cine a participat anul trecut la Let's Do It, Romania! si cine va veni si anul acesta? Va asteptam pozele pe contact@TPU.ro

16 răspunsuri:
| PrsRaluca a răspuns:

Am participat anul trecut si voi participa si saptamana viitoare. Sunt utile astfel de proiecte, insa ar fi frumos sa strangem gunoaiele ori de cate ori e nevoie, din proprie initiativa, nu doar o data pe an.

| camryn a răspuns (pentru PrsRaluca):

De ce sa strangem gunoaiele ori de cate ori e nevoie, din moment ce putem sa nu mai aruncam aiurea gunoaiele pe unde apucam, ca sa nu mai avem ce strange?! thinking Eu as vedea mai utila o amenda pentru cei care nu tin cont pe unde isi lasa "amintirile" de la gratare, chefuri, sau alte "iesiri" in aer liber, deoarece ironia e ca nu-si strang gunoaiele cei ce le fac, ci tocmai cei care nu suporta lucrul asta.hee hee Asa ca cercul vicios continua...

| Questo a răspuns:

Voi participa, deoarece cu atat de multi imbecili ( scuzati expresia ) pe cap planeta noastra draga sa respire si ea mai usor! Deoarece MERITA!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Anul trecut am participat, însă anul ăsta nu voi mai reveni, întrucât am avut parte de o experienţă mai puţin plăcută cu întregul proiect.
Da, e un tip de voluntariat inspirat, pe care chiar îl susţin, însă de data aceasta prefer să trec peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, eu sunt din Ianuarie, nici nu am ştiut, şi nu am participat din păcate, dar de ce să participi pentru o zi?
Căci oricum în câteva luni iar revin gunoaiele la loc.
Ce aş vrea ca România să fie curată.
Si nu mai vreau ţigani în România, ah de aş fi eu ministru...

Răspuns utilizator avertizat
| AlexStoica98 a răspuns:

Eu nu particip tongue

| EduardTPU a răspuns:

Anul trecut nu am participat, insa am de gand sa merg de aceasta data, asa ca ii astept pe toti cei din Braila sa ne intalnim sambata pentru a face o tara mai curata la propriu daca la figurat nu putemwinking

| kessu a răspuns:

Anul trecut nu am putut.dar anul acesta voi participahappy

| Rosaria a răspuns:

Anul trecut nu am participat, deoarece nu stiam ca despre asta e vorba, intelesesem eu gresitbig grin. Anul asta, in schimb, particip, si sunt si lider de grup.

| améliee a răspuns:

Am participat si anul trecut si acum mergem in acelasi loc, pentru ca evident e iar o groapa de gunoi.

| emovladpop a răspuns:

Sambata eu particip

| Heextor a răspuns:

Am participat anul trecut si am cateva poze, daca le doriti vi le pot dahappy Anul asta cand se va organiza?

| TPU.ro explică (pentru Heextor):

Pozele se pot atasa unui e-mail si trimite pe adresa contact@TPU.ro. Evenimentul va avea loc pe 24 septembrie.

| asdfwe a răspuns:

Eu particip